Telefon Alımı Ve Galaxy Ace Değerlendirilmesi

canalan11
07-08-2012, 10:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba Arakdaslar...

Benim 600 tl kadar bütçem var.Telefon Alıcam.Ama ne alacağıma hala karar veremedim.Samsung galaxy ace almayı düşünüyorum ama çoğu kişi aklımı karıstırdı.Oyun oynarken,internette video açarken filan hata veriyor diye.

Sizce Galaxy ace'de böyle problemler var mı? Birde s5830i ve 5830i modeli varmıs hangisi daha iyi?Kullanan arkadaslar biraz bilgi verir misiniz kullanısı hakkında

Önereceğiniz telefonların içinde olması gereken bazı özellikler:

Kamerasının güzel olması lazım

kamera flashı olması lazım

3d oyun oynanması lazım

İnterntte video müzik vs açması lazım

İşletim sistemi android gibi bir sistem olması lazım vs[Ace de olan özellklerin çoğu yani]...

Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim Arkadaslar... :)

Kapalı Hesap (223846)
07-08-2012, 12:15   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 206
5,277 mesaj

http://www.hepsiburada.com/Liste ... w&categoryId=371946

Buğra Felekoğlu
11-08-2012, 21:45   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba,
1 yıldır galaxy ace kullanıcısıyım, çok memnunum. Kamerası 5 mp fakat buna rağmen resimleri güzel, panaroma fotograflar çekebiliyorsunuz. Ayrıca kamera flaşı da mevcut.

Video için youtube uygulamasını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden müzik dinlemek için çeşitli programlar var onlardan yararlanabilirsiniz. Ancak flash playeri desteklemiyor.

Oyunlara gelirsek; tabiki son çıkan oyunları, yüksek kalite gerektiren oyunları açamıyor yada kastırıyor fakat asphalt 5, pes 2012, nova vs gibi çeşitli 3d oyunları rahatlıkla oynayabiliyorsunuz. 

Dahili hafızası sorun yaratıyor 159 mb anında doluyor fakat bunu engellemek için farklı yöntemler kullanılıyor. Örneğin telefonu rootladıktan sonra uygulamaların bir kısmını sd karta atabiliyorsunuz böylece o sorun ortadan kalkıyor.

Galaxy Ace s5830 ve s5830i olmak üzere 2 modele sahip. İkisi de Ace olarak biliniyor donanımsal farkları neredeyse 0, az miktar işlemci farkı var (i de daha yüksek ama çok çok az fark ile). Yazılımsal olarak i 2.3.6 ile geliyor, normal sürümü ise 2.2 ile. Bir de önerebileceğim Galaxy Ace Plus var: s7500, ekran çözünürlüğü, işlemci, ram gibi özelikleri daha yüksek oyunlarda size yarar sağlayabilir. fiyatı ise 650 TL

Özetlemek gerekirse bir teknoloji marketine gidin ve ace ile ace plus ı elleyin :D ve  birbiriyle karşılaştırın, seçim sizin..

Qromodynmc
11-08-2012, 21:55   |  #4  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

Galaxy W aşağısını önermiyorum,android kullanılcaksa hakkını verecek sağlam donanımlı bi cep olmalı,Samsung dışında bütçeyi zorlayıp Xperia U alınabilir,Tasarımı vs çok hoş bi cep,Donanımıda gayet iyi.