Telefon önerisi?

straight
22-11-2014, 14:50   |  #1  
straight avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Herkese merhaba,

600-700 tl bütçem var ve almışken iyi bir telefon almak istiyorum. Telefonda aradığım en önemli özellik hızlı olması, donma, kasma olmaması. Android e yükseltmesi de olursa daha da iyi olur diye düşünüyorum. -

Not: Bütçemi artırmak sorun değil ama artırmak istemiyorum çünkü telefona çok fazla para vermek istemiyorum o yüzden lütfen biraz daha ekle şunu al demeyin. 

Aklımdaki birkaç telefon

Asus Zenfone 5

LG L70+

Samsung Grand Neo

Sizin önerileriniz neler? Önerdiğiniz telefonla birlikte nedenini söylerseniz sevinirim.

Şimdiden teşekkürler,

berk1995
05-04-2015, 22:42   |  #2  
berk1995 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 17
323 mesaj

LG L Fino alan birisini tanıyorum fazla ihtiyacı yoktu sadece aramalar için aldı. Eğer orta segmente ait telefon alacaksanız asala samsung almayın çünkü büyük firmalar daima amiral telefonlar üzerinde duruyor. Dolayısıyla telefonda göreceğiniz destek çıkış tarihinden 1 sene sonra bitecektir. Yani Grand Neo da tavsiye etmem. Asus Zenfone 5 iyi telefondur fakat isteklerini karşılayacağını sanmıyorum bu sebeple bütçenizi az daha yukarı çıkarıp yeni çıkacak Asus Zenfone 2 almanızı öneririm. Fiyatı da 900-1100 tl arası bekleniyor.

kordonboylu
14-04-2015, 11:40   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Aman yerli malına destek ve ucuz diye Vestel venus alma yanarsın.son derece yetersiz ve o kadar ilgisizler