Telefon rootlamak?

m.scofield
20-06-2015, 13:41   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
204 mesaj

Arkadaşlar bende samsung galaxy s3 gti9300 var ve artık dayanılmayacak derecede yavaşladı ve rootlamak istiyorum telefonumu ama pekde bir bilgim yok. İnternette araştırdım ama birincisi framaroot denilen programla ikinciside pc bağlantılı odin ile oluyor sanırım. Hangisini yapmalıyım sizce fark eden bişey varmı?

goztepele
20-06-2015, 16:03   |  #2  
Taze Üye
2 mesaj

odinle yapman daha kolay yani ben odinle yapmıştım..cyanogenmod 11 yülemeni tavsiye ederim hem çok hızlı hem iyi

Othott
25-06-2015, 00:04   |  #3  
Taze Üye
6 mesaj

Merhaba En Basit Şekilde Pc Programıyla Yapabilirsin Zamanım Olmadıgı ıcın program linki vermeyeceğim Kusura bakma

Program Adı : KingoRoot

Programı Googleden Bulup Indirebilirsin Kurduktan sonra Programı Açıyorsun --> Telefonu Pc Ye Usb Kablosuyla Bağlıyorsun --> Usb Hata ayıklama Modunu Açıyorsun Telefonundan

Açmak için : Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > Usb Hata ayıklama Uzerine Tıklarsanız açılır.

Sonra program Driveri Bulacak Telefonun Driveri Bulduktan Sonra ROOT Yazar uzerine bas Zaten Gerisini Program Yapacaktır Unroot Icınde UNROOT Yazısına basarsın Bu Kadar basit Benim Sorunumuda Halledebilirmisiniz ?