Telefon ve Recovery Mode açılmıyor.

bkbr
26-01-2017, 18:03   |  #1  
bkbr avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Hayırlı akşamlar. Kısa bir süre önce telefonuma klavyenin görünümünü değiştiren, hoş görünümlü bir uygulama yüklemiştim. O gece kalktığımda telefonun Recovery Mode'da olduğunu ve telefonun ateş gibi olduğunu fark ettim. Uyku sersemliği ile kapatmaya çalıştığımı, beceremeyince bataryayı çıkarttığımı hatırlıyorum. Sabah kalktığımda telefonu açmaya çalıştığımda ise Samsung logosu geliyor ve ardından tekrar kapanıp açılıyordu. (Bu işlem bataryayı sökmezsem saatlerce devam ediyor.) Çare olarak 3'lü tuş kombinasyonu (Ses açma/Home/Güç) ile Recovery Mode'a girmeyi denedim. Fakat oda olmadı Aynı şekilde Samsung logosunda takılıp tekrar açmaya çalışıyor. Son olarak ilk defa Sammobile üzerinden telefona uygun stock rom yükledim. Telefonu download moduna alarak Odin ile sıkıntısız bir şekilde rom'u yükledim. Fakat sonuç yine değişmedi. Son kez buraya yazayım dedim. Olmazsa telefoncuya gitmek şart oldu.

(Samsung yazısı geldikten yaklaşık 1-2 saniye sonra ekranda alt alta mavi ince çizgiler çıkıyor, ardından kapanıyor. Fotoğraftaki gibi.)

Sistem Bilgilerim
  • Casper Nirvana
  • Windows 8.1 Pro 64-bit
  • Intel i5
  • nVidia GT730
  • Google Chrome
  • Kaspersky Anti-Virus
  • 8 GB
  • Android 4.4 (Kitkat)
  • - Bilmiyorum -