Telefonla ilgili Sorunum Var Yardım Eder misiniz?

thebro1
19-08-2016, 18:28   |  #1  
thebro1 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Selamun aleyküm beyler. Beyler önceden LG G4 telefon kullanıyordum ve içinde bazı özel fotoğraflarım vardı, ben bunları galeride gizledim daha sonra telefonum durduk yere kapandı ve açılmadı. Sanırım anakartta bir sorun var. Her neyse telefonun garantisi durduğu için telefonu garantiye verdim ve şuan 1 ay oldu, yani 20 iş günü doldu. Bu kilitlediğim fotoğraflar hafıza kartında var fakat kilitli olduğu için hiçbiri açılmıyor, pc'ye atıp denediğimde de aynı şekilde açılmıyor. (123456.jpg.dm) gibi bir isimde gözüküyor. Hafıza kartını başka bir G4'e taktım ve kendi google hesabımı açtım fotoğraflar gözüküyor ama açmaya çalıştığımda ("Bu dosyalar başka bir google hesabıyla kilitlendi gözükemez veya açılamaz") tarzı bir hata çıkıyor. Şimdi size 2 sorum olacak.

1-) Ben bu fotoğrafları nasıl açabilirim telefon veya bilgisayardan bir yolu var mıdır?
2-) Şuan garantide olan telefonumun gelmesini bekleyip ona denemek istiyorum. Fakat telefon geldiğinde 20 iş günü dolduğu için ben sıfır cihaz veya para iadesi talep edecektim. Eğer telefonumu alıp denersem, sıfır cihaz talep etme şansım gider mi?

Lütfen yardımcı olun arkadaşlar, şimdiden herkese teşekkür ederim.