Telefonlarda Kredi Kartına Taksit İmkanı Gelsin!

Burak Güleç
14-06-2019, 11:03   |  #1  
Burak Güleç avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Selamlar arkadaşlar güzel bir haber  okudum ve sabah sabah maalesef yine bu sisteme isyan ettim. Haber Türkiye'de telefon satın alımında kredi kartından taksit yapılmaması durumu. Bu durum her açıdan hem bizi hemde markaların rekabetini ne yazık ki etkiliyor. Gidip turkcell bayinden general mobile almak istediğinizde size huawei ısrarla öneriliyor ama asla gm tavsiye edilmiyor çünkü huawei satan personelin alacağı prim ve mağazaya verdiği kar payı daha fazla. İnsanların taksitle telefon alabileceği yerler malesef artık durumu bu hale getirdi ve markalar birbiriyle rekabet halinde bile değil. 

Ayrıca buradan aldığımız telefonlara piyasa fiyatının neredeyse 2 katı para ödüyoruz, taksit ayağına güzelce giydiriyorlar. Bu onların suçu olmasada kimse parayı kolay kazanmıyor. Hep birlikte sesimizi duyurursak belki bir şeyleri başarabiliriz. Haberi okumak isterseniz: https://www.iha.com.tr/istanbul- ... efimiz-var-2329326/

Murat Mr
19-06-2019, 18:51   |  #2  
Taze Üye
2 mesaj

Gerçekten gerekli bi şey bu. İnsanlar alırken çok zorlanıyorlar. Hayat zaten pahalı bir de bu.

zombi
19-06-2019, 21:48   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 44
458 mesaj

telefon taksitlerini lastik edeceklerine bi teknik servislerle uğraşsalar azıcık keşke

Burak Güleç
20-06-2019, 10:17   |  #4  
Burak Güleç avatarı
OP Taze Üye
10 mesaj

İnsanlar alırken zorlanıyor dediğiniz gibi bari bıraksalar uygun fiyatlı kaliteli telefonları alabilsek. Bayilere muhtaç kalıyoruz kandırılıyoruz. Sesimizin duyulması lazım artık.

Burak Güleç
20-06-2019, 10:21   |  #5  
Burak Güleç avatarı
OP Taze Üye
10 mesaj

Bence telefon taksit olayı kesinlikle ön plana çıkması gereken bir konu. Teknik servislerle hiç sorun yaşamadım bugüne kadar ama duyduğum kadarıyla hiçbir markanın teknik servisinden memnun değil insanlar. Dediğiniz gibi onlarla da uğraşılması lazım ama öncelik şu taksit olayının gelmesi.

Turhost