telefonum usb ile baglanmıyor lütfen yardım

serhatbaba
04-06-2015, 21:06   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

selam arkadaşlar.telefonu sıfır almıştım..telefonumda ve kablolarda hicbir sıkıntı yok..bilgisayarım windows xp..pc companion yüklü ve güncel ,telefonumda güncel..ama daha bi türlü hafıza kartı almadım :D alsaydım sorunu çözerdim ben zaten kartı çıkarıp bilgisayara yüklerdm okuyucu ile ama önemli olan zoru başarmak ve burdaki uzmanların bunu başaracagına inanıyorum..önemli olan hafıza kartı olmadan bilgisayara yüklemeyi başarmak..ne yapayım yani aldıgım hataları resim olarak atacagım lütfen yardımcı olun krallar..usb den korksak bağlantı yapmazdık hadi beyleeer halledelim

Son Düzenleme: serhatbaba ~ 04 Haziran 2015 21:25 Neden:
White-Fox
05-06-2015, 13:43   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Normalde windows takılan usb aygıtlarını otomatik tanır tanıtılmıştır çünkü ancak xp biraz eski bir sistem olduğundan sizin telefonunuzu bir aygıt olarak tanımlayamıyor sorun bu.

1-Telefonunuzu bilgisayarın bir aygıt olarak tanıması için gerekli yazılımınızı internetten bulup indirmeniz lazım.Telefon marka/modeli ile xp ye tanıtma yazsanız baya bir dokümana ulaşırsınız.

2-Bir başka yol ise başka bir bilgisayarınız var ise işletim sistemi daha yüksek win7 olabilir mesela ona takıp oradan başka bir usb aygıtına gerekli dosyalarınızı atıp onuda normal pc ye takarsanız bir sorun olmaz.

Kolay Gelsin...