telefonuma program yükleyemiyorum

piskofurkan
25-02-2007, 08:41   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
43 mesaj

slm telfonum n 73 servise gönderdim kilit kodunu unuttuğum için ve formatlayamadığım için onlarda formatlayıp bana 1-2 gün sorna verdiler ama daha önceden kullandığım programları temaları ...   sertifika henüz geçerli deil yada süresi dolmuş yada telfon ayarları yanlış diye hata veriyor ve program yüklenmiyor yardım edermisiniz

EDİT : galiba format atmadı bunlar
1- kağıtta yeni yazılım yükleme isteği diyodu geldiğindede sv yüklendi fln yazıyordu
2- (güvenlik kodunu unuttuğum için format atamıyodum bu yüzden göndermiştim ) hala güvenlik kodu yok telfonunu yanlış kod diyor yani format atılsa kod 12345 olur ama onu kabul etmiyo servise tekrara götüreceğim

program yüklemek istediğimde ya sis uzantılı programlar desteklenmiyor diyor yada "sertifika henüz geçerli değil süresi dolmuş yada telfon ayarları yanlış " diyo

yardım ederseniz sevinirim

Son Düzenleme: piskofurkan ~ 25 Şubat 2007 08:48
Larethian
25-02-2007, 09:29   |  #2  
Yeni Üye
49 mesaj

Google Dan Master Key yada security code gibi aratırsan güvenlik kilidini açabilirsin birde sertifikasyon içinde cihazın sertifaka araçlar > uyg.yöneticisi > seçenek > ayarlar > yazılım yükleme : tümü Çec.içi.sert.kont. : kapalı olacak bu ayarları yaptığın taktirde sorun yaşayacağını sanmıyorum

piskofurkan
25-02-2007, 09:34   |  #3  
OP Yeni Üye
43 mesaj

yeni nesil telfonlrda öle programla fln kilit kodu kırılmıyor çok denedim çok program indirdim imei yoluyla kırmaya çalıştım olmadı 2. olarak dediğin şey zaten öle ayarlı

Larethian
25-02-2007, 12:38   |  #4  
Yeni Üye
49 mesaj

bu durumda bir servis merkezine götürmek durumundasın yazılımı yeniden yükleyerek bu şekilde güvenlik kodunu sıfırlıyorlar 12345 oluyor default ayarlar dönüyor ayrıca güvenlik ayarları içerisindeki sertifika yöenetimi içerisinde ayarlarda da bu ayarı kapalı yapıp deneyebilirseniz bi ihtimal düzelecektir , master key için ise n80 , n91 ,n70 , 3650 bir çok symbian da denedim uygulayabildim gayet sağlıklı çalıştı .