Telekoma dur diyelim!

mtcanbay2
24-04-2013, 19:35   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Lütfen bu mesajı olduğu gibi kopyalayıp başka forumlarda, sosyal medyada da paylaşın.

Yıllardır fahiş fiyalarla bizleri sömüren

Yüksek ücretlere rağmen afrika ülkesi kalitesinde hizmet sunan

Müşterisiyle ilgilenmeyen, ciddiye almayan

Ülkenin en çok kazanan firmalarından birisi olmasını bizim gibi saflara borçlu olan

Sürekli kopma, hız düşüklüğü vb. sorunlar yaşatan

2003 yılından beri ucuzlayan iletişim sektörünün aksine 4GB gibi komik kotalarla milleti dolandıran,

Bunca sıkıntı yetmezmiş gibi adil kullanım kotasını zorla dayatan...

Sırf karlılığı düşmesin diye istese 1 senede her eve döşeyeceği fiber kabloları sadece kutulara kadar getirip insanlar fiber alınca telefonlarını kestirmesinler adsl sistemine insanları mecbur kılan
100mbit hız yerine sizi 8mbit hızlarla kandıran,

Faturalarınıza abuk subuk ücretler ekliyerek 29 lirayı 58 lira yapmayı başaran,

Yalın internet kullanmak istediğinizde sizden 20 lira haksız ücret talep eden,

Her ay onlarca lira sabit ücreti telefon hatlarınızdan tahsil eden,

Şehir dışı ile şehir içi aramaları aynı fiyata getirerek görüşmelerinizin %95'ni kapsayan şehir içi görüşmelerinizde dolaylı yoldan size daha pahalıya hizmet sunan...

Daha sayamadığımız onlarca problem...

Ülkenin stratejik öneme sahip olan iletişim sektöründe ülkemizin iletişim bağlarını elinde tutan bir firmadan çektiğiniz eziyetler yetmedi mi?

Bizler artık sömürülmeye hayır demek için toparlanıyor Türk Telekom'un ülkemizi ve bizleri sömürmesine hayır demek istiyoruz.

Katılmasanız bile sizden ricamız bu mesajı olduğu gibi kopyalayıp bir forum, sosyal meday fb, twitter vb bir grupta yayınlamanız ve bizlere bir şekilde destek olmanız.

Bizlere katılacak ciddiyet sahibi, cesur, sömürüye hayır diyebilecek, mücadeleci Aktivistler Arıyoruz.

Bize ulaşmak için:
https://www.facebook.com/telekommagdurlari

alyamus
17-08-2013, 15:00   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

türk telekomdan uzak duracaksın bu çok bariz ortada gidin uydunete , biriye , wirelessclodtth'e ama TTNET den internet alınmaz bunlar resmen dolandırıcı 20 megabıtlık  hıper net verıyorlar bana bana ualsan sadece 8 megabıt oncelerı 20 megabıtken sımdı 8 e dusurduler neymıs alt yapınız okadar kaldırıyor daha once nıye 20 kullanıyordum  tamamen serefsızlık bu bende sozlesmeyı fesh ettım. Kendı çevremde bulunan wireless ınternet servıs saglayıcısından hzımet alamya basladım 6 megabıt paketlerı tam 6 gelıyor kafam rahat. hep bırlıkde ttnete karsı dırenelım