Televizyon tasarım yarışmasında son 15 gün!

CHIP Online
18-09-2013, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Philips'in "geleceğin televizyonuna" yön verecek yarışmasının tamamlanmasına sadece günler kaldı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/tel ... n-15-gun_42681.html

Smart TV'nin önemli ismi Philips, sektöre yeni ilham veren tasarımlar kazandırmak için, Mayıs ayında, "Geleceğin Televizyonu Tasarım Yarışması" adıyla, tasarım öğrencilerine yönelik bir yarışma başlatmıştı. Yarışma şimdiye kadar yoğun ilgi ve katılımla karşılaşırken, yarışmayı kazanan tasarım 30 Eylül'de açıklanacak.

İlk üçe giren tasarımların sahipleri, Ekim ayında gerçekleşecek Dutch Design Week'e katılma ve Amsterdam Philips tasarım stüdyosuna ziyaret hakkı kazanacak. Ve de İstanbul Design Week'te tasarımları sergilenecek.

Dünyada ve Türkiye'de Philips markalı televizyonları pazara sunan TP Vision, genç yetenekleri desteklemeyi sürdürüyor. Son olarak piyasaya sunulan DesignLine modeliyle sadece teknolojide değil tasarımda da öncü olduğunu gözler önüne seren firma, "Geleceğin Televizyonu Tasarım Yarışması"nı Mayıs ayında başlatmıştı. TP Vision'ın bu yarışmasına katılmak için başvuru tarihi sona ererken, sonuçların açıklanmasının heyecanı yaşanıyor. Sonuçlar 30 Eylül günü açıklanacak.

Üniversite-sanayi işbirliğiyle gençlerin yaratıcılıklarının teşvik edilmesinin en güzel örneklerinden biri olan bu yarışmayla Philips TV, geleceğin vizyonuyla oluşturulan tasarımları arıyor.


Tüm Konu: Televizyon tasarım yarışmasında son 15 gün!

Kaynak: www.chip.com.tr