Temprory İnternet Files Klasörüne ULAŞAMIYORUM

Kombat
24-03-2007, 05:48   |  #1  
Kombat avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
425 mesaj

Arkadaşlar vistada sistem dosyalarını görüntüle seçeneğini seçtikten sonra kullanıcılar adı eskisinde documents and setting olan klasörden buluyorum fakat kısayolu var. İçerisindeki dosyalara erişmek istiyorum ama izin vermiyor. ne yapmalıyım bir yardım edin. İnternet seçeneklerinden dosyaları göster'i denedim sadece belli başlıları gösteriyor.Girdiğim son sayfaları göstermiyor. Halbuki chip sitesi ilk açılldığından daha hızlı açılıyor. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Kombat
24-03-2007, 21:32   |  #2  
Kombat avatarı
OP Yıllanmış Üye
425 mesaj

sayfa\internet seçenekleri\göz atma geçmişi\ dosyaları göster seçtikten sonra sadece belli dosyaları gösteriyor. youtube dan diğer yerlerden izlediğim video dosyaları,resimleri çevrimdışıyken gösterebiliyor,oynatılabiliyor fakat bu dosyalara erişemiyorum. Lütfen beni bu konuda ayrıntılı bir şekilde bilgilendidirmisiniz? Erişmek istediğim zaman ise izniniz yok gibi mesaj alıyorum. Yönetici olduğum halde yasak var. Arkadaşlar ve özellikle chip yetkilileri yardımlarınız bekliyorum. Dosyalarım güme gitmesin. :S

Kombat
25-03-2007, 23:09   |  #3  
Kombat avatarı
OP Yıllanmış Üye
425 mesaj

Çok şükür ki nasıl erişileceğini buldum. Azmin elinden hiç birşey kurtulmaz diye boşuna dememişler :))

Falakacı
16-05-2007, 00:43   |  #4  
Taze Üye
14 mesaj

Merhaba Kombat; bende windows vista ya geçtim ve bazı klasörlere ulaşamıyorum. Sende aynı sorunu yaşamışsın anlaşılan nasıl çözdüğünü anlatırsan çok sevinicem şimdiden teşekkür

Aranel
17-05-2007, 00:44   |  #5  
Yıllanmış Üye
117 mesaj

tam olarak sorunu çözer mi bilemiyorum ama Windows Vista'da Bilgisayar Yöneticisi yetkisine sahipken bile bazı verilere erişemezsiniz. Bunların başında Windows/System32 deki önemli veriler geliyor, bunları değiştirmek isterseniz hata mesajı alırsınız. Sanırım sizinki de buna benziyor.

Komut İstemi'ne sağ tıklayıp Yönetici Komut İstemi olarak açın(Yönetici olarak Çalıştır demelisiniz yani) ve burada "takeown" komutunu deneyin, bu komut bazı verilere ulaşmanızda size yardımcı olur, sonra bu verilere sağ tıklayıp izinlerden kendinize izin verirsiniz. Klasörlerde ise bu durum yine geçerli olur mu onu pek bilemeyeceğim :)