TERAZİ | Burçları Buraya !

kmc
16-02-2009, 22:30   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
365 mesaj

TERAZİ  Burcundan Olanların tanışma, gaynaşma konusudur...

Ayrıca bu burç hakkındaki bilgiler, özellikler...

Ayrıca sevgilisi bu burçtan olanlar ne hediye alıcam diye düşünenlerde buraya ... KahkahaKahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

Son Düzenleme: kmc ~ 17 Şubat 2009 14:58
kmc
16-02-2009, 22:37   |  #2  
OP Yıllanmış Üye
365 mesaj

Bende Teraziyim,

Balık Etliyim, Eskiden şişkoydum...

Müziğe ilgiliyim ( Amatör bir şekilde Elektro gitar çalmaya çalışıyorum. ), siyaseti bilenle siyaset yapmayı severim...

Sevgilim balık etli, kumral yada buğday tenli ve yeşil gözlü en az 1.75 boyunda olmalı

Raxx36
16-02-2009, 22:57   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,706 mesaj

1.91m :D ince uzun 6 yıldır Elektrogitar çalıyorum :=) diğer yandan Kürekçiyim daha ne diyeyim dolu şey varda :D onları ilerleyen sohbetlere saklıyorum

kmc
16-02-2009, 22:59   |  #4  
OP Yıllanmış Üye
365 mesaj

Başka sitelerden kopyala yapıştır yapmak istemedim ve ayrıca herkez kendinden örnek versinki doğal sonuçları hep beraber ölçüp biçelim istedim konuların açılmasının asıl amacı budur !

kmc
16-02-2009, 23:09   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
365 mesaj
Raxx36
1.91m :D ince uzun 6 yıldır Elektrogitar çalıyorum :=) diğer yandan Kürekçiyim daha ne diyeyim dolu şey varda :D onları ilerleyen sohbetlere saklı
o dostum sendemi terazisin , o ne boy öyle ya kapıdan geçemezsin sen evde felan yatağa sığıyonmu ? KahkahaKahkahaKahkahaKahkaha

Borga-x
16-02-2009, 23:11   |  #6  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Bendenizde terazi oluyorum.

kmc
16-02-2009, 23:18   |  #7  
OP Yıllanmış Üye
365 mesaj
Borga-x
Bendenizde terazi oluyorum.
ne güzel, terazi insanı güzel olur, seviyorum tüm terazileri :)

Özelliklerini filanda yazarsan daha çok memnun oluruz. Burada amaç herkez kendinden örnek versinki doğal sonuçları hep beraber ölçüp biçelim istedim konuların açılmasının asıl amacı budur !

Raxx36
17-02-2009, 00:01   |  #8  
Yıllanmış Üye
1,706 mesaj

kendi evimde 2 metrelik yatak tamamda burada ı ıh :=) zorluk çekiyorum

yahu borga-x imzandaki GT-500 mü ?? arka taraf Fastback e benziyor :=)

Raxx36
17-02-2009, 00:29   |  #9  
Yıllanmış Üye
1,706 mesaj

İsteyen istediğini yapar ??? katılmak istemiyorsan katılmazsın bu kadar

kmc
17-02-2009, 16:47   |  #10  
OP Yıllanmış Üye
365 mesaj
N_I_R_W_A_N_A
YAW BUNE LA BOLE. OĞLAK BURAYA YAY BURAYA YENGEÇ BURAYA.
BENDE Bİ KONU AÇAYIM BARİ ;

AKSARAY|YOLCULARI BURAYA ! (HAKİKİ AKSARAY)

:D

osmanefe
17-02-2009, 22:34   |  #11  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj

abi ben sazan burcuyum her konuya atlarım :D bende çokkkk amatör clasik gitar çalıyorum metalica, nirwana simel, red hot chili pappers, linking park, enya, The Cranberries ve Korn dinlerim eskiden avril ve evanescance de dinlerdim ama hartık o kadar dinlmeyorum bide bi aralar sagopa şebnem ferah ve hayko cepkin dinliyordum. Eğer gitar çalmayı öğrenebilirsem ilk işim bir bass birde elektro gitar almak olcak daha kursa başlamadım bi başlayabilsem :D

Raxx36
17-02-2009, 22:59   |  #12  
Yıllanmış Üye
1,706 mesaj

bir bass birde elektro gitar alınca kursa dahi başlasan hemen kavrayamazsın :=) bu işler ne kadar ağırlık verdiğine bağlı ne kadar üstünde durduğuna... elektro gitar alıpta şöyle bir 2-3 sene aravermeden çalarsan bass için kulağın gelişir zaten ama bu kişileri dinleyerek pekte geliştirebileceğini zannetmiyorum (birkaç tanesi hariç tabi :=) ) Deep Purple vs. dinle (ben sevmem ama elektrogitara heves eden kişilere önerilebilir ) çaldığın enstrümanın geçmişini daha iyi kavra daha eskiside var bu işinde çoğu kişiye ağır kaçar kaldıramaz :=)

not:bilgi vermek istedim sadece bu işler hadi çalıyım demekle maalesef olmuyor :=) sorun olursa da bu konu ile ilgili yardımcı olabilirim herzaman

Kapalı Hesap (76993)
17-02-2009, 23:39   |  #13  
Kapalı Hesap
1,382 mesaj

Muhabbet gitarlardan gidiyor terazilerin ortak özelliği gitar çalmak falan mı yoksa? Bende teraziyim ama gitardan anlamam Kahkaha

kmc
17-02-2009, 23:45   |  #14  
OP Yıllanmış Üye
365 mesaj
Sting_32
Muhabbet gitarlardan gidiyor terazilerin ortak özelliği gitar çalmak falan mı yoksa? Bende teraziyim ama gitardan anlamam Kahkaha
Çok Zevkli teraziler gitara yatkındırlar al bir elektro benden tavsiye çalamayınca bırakma ama ben 1 yıldan beri uğraşıyorum yavaş yavaş daha iyi çalıyorum...

NOT: Sakın Gitar kursuna gitmeyin, kendiniz çalmaya uğraşın kursa giderseniz kurallar öğretiyolar ki bu kurallar insanı kısıtlar ve insan nasıl başlarsa öyle devam eder sakın kursa gitmeyin !

Raxx36
17-02-2009, 23:56   |  #15  
Yıllanmış Üye
1,706 mesaj

Yanlış yönlendirme :=) kursa gidin ama adam gibi araştırın oturup hocam ben metal çalıcam dersen baştan elektrogitarı unut ... kalıp olarak öğreten yerde zaten niye kalıyorsunki kaç arkadaşım öyle mağdur gitti ...

Kursa gidersin öğrendiğini (hocanın kalitesine bağlıdır tabiki bu ve de eğitimine)
evde 3-4 saat tekrar edersin yaklaşık 4 sene kurstan eğitim aldım 2 sene de kendim geliştirdim (ki daha geliştirmem lazım ama şu an öyle bir imkana sahip değilim)

Açıkcası bu konuda daha tecrübeli olduğumu düşünüyorum :=) o yüzden yorum yapma gereği buluyorm

kmc
17-02-2009, 23:58   |  #16  
OP Yıllanmış Üye
365 mesaj
Raxx36
Yanlış yönlendirme :=) kursa gidin ama adam gibi araştırın oturup hocam ben metal çalıcam dersen baştan elektrogitarı unut ... kalıp olarak öğreten yerde zaten niye kalıyorsunki kaç arkadaşım öyle mağdur gitti ...

Kursa gidersin öğrendiğini (hocanın kalitesine bağlıdır tabiki bu ve de eğitimine)
evde 3-4 saat tekrar edersin yaklaşık 4 sene kurstan eğitim aldım 2 sene de kendim geliştirdim (ki daha geliştirmem lazım ama şu an öyle bir imkana sahip değilim)

Açıkcası bu konuda daha tecrübeli olduğumu düşünüyorum :=) o yüzden yorum yapma gereği

Saygı duyarım.... ancak bana ters bir durum kurs !

Raxx36
18-02-2009, 00:07   |  #17  
Yıllanmış Üye
1,706 mesaj

O dediğin ters durum olması normal arkadaşımın kursta yaşadığını özetleyeyim 'öğrencinin önüne tab ları koyup iki akor gösterip 1 saati dolduran öğretmen'
bu tarz kurslar artmaya başladı hatta böyle öğretmenleri bulunması %80 şöyle oluyor 'efendim falanca bir tanıdığımızın arkadaşı varmış gitar öğretiyormuş'
benim 2 arkadaşımın başına gelen durum budur he kendi gittiğim kursa başlattım birini gör bakalım memnunmuymuş...Araştıracaksın seçeceksin tanıdıktı bilmemneydi :D boşver

13-14 yaşımda ailemden habersiz yazıldım kursa benim elektro gitarım 6 senedir yatıyordu rafta :=) peder sağolsun desteklediydi ama valide sorun çıkartıyordu ben isyan ettim yazıldım eve geldim haberiniz olsun kursa yazıldm diyerekten bu mükemmel olaya 'müziğe' adım attım

kmc
18-02-2009, 14:39   |  #18  
OP Yıllanmış Üye
365 mesaj
Raxx36
O dediğin ters durum olması normal arkadaşımın kursta yaşadığını özetleyeyim 'öğrencinin önüne tab ları koyup iki akor gösterip 1 saati dolduran öğretmen'
bu tarz kurslar artmaya başladı hatta böyle öğretmenleri bulunması %80 şöyle oluyor 'efendim falanca bir tanıdığımızın arkadaşı varmış gitar öğretiyormuş'
benim 2 arkadaşımın başına gelen durum budur he kendi gittiğim kursa başlattım birini gör bakalım memnunmuymuş...Araştıracaksın seçeceksin tanıdıktı bilmemneydi :D boşver

13-14 yaşımda ailemden habersiz yazıldım kursa benim elektro gitarım 6 senedir yatıyordu rafta :=) peder sağolsun desteklediydi ama valide sorun çıkartıyordu ben isyan ettim yazıldım eve geldim haberiniz olsun kursa yazıldm diyerekten bu mükemmel olaya 'müziğe' adım attı

Yok ben zaten tanıdık birinin yanına gitmedim ben tanıdıkları hiç sevmem ticaretimi alışverişimi hep yabancılarla yaparım...