Teşekkür ederim :)

WINCHESTER_94
11-06-2014, 11:41   |  #1  
WINCHESTER_94 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
177 mesaj

merhaba arkadaşlar bu sefer hiç bir sorunum yok :D sadece size teşekkür etmek istedim sayenizde 1 yıldır kafaya taktığım kasayı topladım :D özellikle bana fikir veren,beni aydınlatan,yanlışımı düzelten:

DiamondMinessen7en-okinkurt-mhmt06                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 abilerime,hocalarıma,fikir yandaşlarıma çok teşekkür ederim.(eğer unuttuklarım varsa affedin)

Son Düzenleme: WINCHESTER_94 ~ 11 Haziran 2014 11:43
WINCHESTER_94 bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
sen7en
11-06-2014, 12:41   |  #2  
sen7en avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 50
593 mesaj

Birşey değil kardeşim

DiamondMines
11-06-2014, 13:43   |  #3  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: WINCHESTER_94  
merhaba arkadaşlar bu sefer hiç bir sorunum yok :D sadece size teşekkür etmek istedim sayenizde 1 yıldır kafaya taktığım kasayı topladım :D özellikle bana fikir veren,beni aydınlatan,yanlışımı düzelten:

DiamondMinessen7en-okinkurt-mhmt06                                                                                                                                                                                                                                                                                                                abilerime,hocalarıma,fikir yandaşlarıma çok teşekkür ederim.(eğer unuttuklarım varsa affedin)

Teşekkürler. Topladığın sistemin resimlerini paylaş bakalım nasıl sistem aldın. İyi günlerde kullan.