Teşekkür mü ? Yoksa İsyan mı ?

beltan
11-02-2007, 19:46   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
57 mesaj
beltan
Merhaba Arkadaşlar
benim problemim internet Explorer ile
Sorunum; Hangi Giriş sayfasını denedisem de injternet explorer açıldığında ilk olarak
Warning
Win32.Myzor.FK@yz is a virus that infects file with.exe extentions.
Falan filan diye bir uyarı yazısı ve arkada da sürekli olarak http://protectionwarning.com/ adresinde bir sayfa açılıyor bu nedir nasıl kurtulabilirim
birde googlede aramayaptığımda hangi linke tıklasam beni http://mov-x-archive.com/emlak.cfm?pt=2&rpt=1&kt=1 diye bir siteye yönlendiriyo  
yardımcı olabilirseniz teşekkü-r ederim......
Ahhhh. Ahhhh. Ahhhh.

arkadaşlar ve değerli "eolos"

şu an arkın makineden bağlanıyorum nedeeni ise malesef ki artık windowsum açılmıyor ad avare virus programının sistem taraması ve sistem dosyalarını silmesimidir bilmiyorum tam olarak ama hemen bilgisayar restart atıyor .

xp'yi yeniden yüklemeyi denedim fakat kur önyükleme sırasında henkel midir nedir olebir dosyanın yüklemesinden sonra makine kilitleniyor ve kalıyor yeniden denemek zorunda kalıyorum. başka bir CD den kurmayı denedim ondada ona benzer bir hata ile karşılaştırdım

Bilgisayarımı Win 98 se Cd'si ile önyüklemeli Fdisk attım Format attım oldu fakat 98 i yüklemeye gelince işletimsistemini yükledi fakat bilgisayar yine açılmadı hexen.dll midir nedir ole bir hata verdi ve yine kapandı

Bios'uma Restart attım acaba olurmu düşüncesini denedim load defauld dan fakat yine olmadı

Ben ŞimdiNe Yapayım ...!!!!

beltan
11-02-2007, 19:51   |  #2  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
57 mesaj

Bu Yüzden Bu Virus Programlarına (Ad Avare) Teşekkür mü etsem yoksa isyanmı etsem bilbiyorum şu an bilgisayarıma hiçbir işletim sistemi yüklüyemiyorum yüklediklerimi ise açamıyorum busorun bir donanım problemine mi dönüştü yoksa bilmiyorum.  yukarıdaki problemimi bu virüsprogramı ile belki halledebilirim zanlediyordum fakat ilk taratmada mükemmeldi hatta format atmama gerek kalmadığını düşünüyordum internetdekiğ problem çözülmüş ve diğer bilgisayardaki problemlerden kjurtulduğumu zanlediyordum bilgisayarı tekrar kapayıp açana kadar

Şimdi ben ne yapayım...!!!