Teşekkürler ios

ulusoy1097
21-12-2014, 17:15   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Ben bilgisayar almak için bir özel firmaya gittim bana önere bileceğiniz bilgisayarlar varmı diye sordum onlar bana windows işletim sitemli bilgisayarları gösterdi.Windows düzeninden bıkmıştım ios işlemcisi olan bilgisayarlara baka bilirmiyim diye sordum.Onlarda bana iş blgisayarları oldugunu söyledi tamam dedim karşıma 1 bilgisayar getirdiler o anda tmm dedim istediğim bilgisayar bu o kadar zarif bir görünümü vardıki bunu almalıydım ve 1 yıldır bu bilgisayarı kullanıyorum çokta güzel durumda.Teşekkürler ios işletimsistem :D

badwizard
21-12-2014, 18:40   |  #2  
badwizard avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 100
1,013 mesaj

Heyecanını paylaşmak için 1 yıl beklemeni takdir ettim ama ios işlemcisi diye bir şey yoktur, Apple bilgisayarlar eskiden IBM Power işlemcileri kullanıyordu şimdi ise Windows gibi Intel işlemcilerle çalışıyor tabi sana sattıkları makina 90'larda üretilen bir Mac değilse ;) Apple bilgisayarlarda çalışan işletim sisteminin adı Mac OS'tur IOS telefon ve tabletlerde kullanılıyor sadece, sen aldığın şeyin bilgisayar olduğundan eminmisin?  ayrıca Mac iş bilgisayarı değildir öyle olsa biz kullanırdık genç ;)

Dear Harry Potter
21-12-2014, 19:13   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Mutlu olduğuna sevindim fakat Macler MacOSX çalıştırıyor Gülüş