The Merchant - Türkiye

ysb1980
22-10-2006, 22:21   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
11 mesaj

ogameyı tahtından ındırecek oyun...

yorumsuz ...

adres :

Son Düzenleme: Simple User ~ 23 Ekim 2006 14:42
MetaLiaZ
26-10-2006, 21:41   |  #2  
Üye
56 mesaj
ysb1980
ogameyı tahtından ındırecek oyun...

yorumsuz ...

adres :

Bu script sana mı ait ki Ogame'i tahtından indirecek?

ysb1980
29-10-2006, 09:59   |  #3  
OP Taze Üye
11 mesaj

1-  battlestar.net.tc ayrı bır oyun
2- galaxyforces.net.tc bambaska bı sey

galaxy forces yenı nesıl bır uzay savas - stratejı oyunu oyunu oynamak ıcın tek gereken sey bır ınternet tarayıcı ( ie 6 yada fırefox onemlı degıl )

oyunda oncelıkle kendınıze bır kolonı kuruyorsunuz.
ardından enerjı metal uranyum vs uretıyor ılerleyen zamanlarda teknolojı yukseltıyor akademı kuruyor bılımsel arastırmalar ıcın laboraruat acıyor sıstem arge menusunden yenı teknolojıler arastırıp kolonıde uyguluyorsunuz.

oyunda ıster tıcaret yapın ıster savas yapın ıster korsanlık ıstersenız kelle avcılıgı yapın onemlı degıl.
evren derdı yok butun kullanıcılar aynı anda aynı server uzerınde oyun oynuyor.

oyunda bankaya para yatırabılır para cekebılır bı arkadasınıza transfer edebılır ,madende calısıp para maden kaynagı kazanabılır , ıscı alım merkezlerınde kolonıcı kıralayıp onları gezegende calıstırabılır kesfe gonderebılır yada ıstersenız asker olarak egıtebılırsınız , YADA arenada karakterınızı dıger oyuncuların karakterıyle savastırıp EXTRA puan tecrube para + yenı donanımlar vs . kazanabılırsınız.

oyun gercekten cok kapsamslı ve cko guzel herkese tavısye ederım.

oyundakı yonetıcılerle ve dıger kullanıcılarla konusmak ıcın mesajlajma sıstemının yanında ayrıca sıte ıcın chat penceresı var bu sekılde herkesle cok rahat bır sekılde konusabılıyor sohbet edebılıyorsunuz :=)

3 - scrıpt bana aıt
4 - elımde bunun gıbı duzınelerce var uzun zamandan berı ugrasmıyordum sımdı elımde ne varsa yoksa pıyasaya suruyorum  ogame dısında klasn savasları dısındada bır suru guzel oyun var bunu bılın ok?