The Witcher 2 Oynanış

zZeXaLL
31-07-2011, 11:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Arkadaşlar oyunu oynayan var mı? İnanılmaz zor ya da ben yapamıyorum. Savunma olarak hiç birşey yapamıyorum 2-3 darbede ölüyorum. Bu oyun hatası mı yoksa oyunla ilgili olması gereken mi?

Qromodynmc
31-07-2011, 12:47   |  #2  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

oynayıp bitirdim ben,gerçekten zor bi oynanışı var değiştirmek mümkün değil,easy yada normal modda oynarsınız,artı armorunuzu geliştirmeniz size fayda sağlar,üzerine dövüş öncesi iksir hazırlayıp canınızı artırabilirsiniz,güçlü kılıçlar bulup düşmana daha fazla etki edersiniz,daha az hasar almak içinde tavsiyem bol bol sağa sola yuvarlanın boşluk tuşu ile,Sonuç olarak gerçekten zor bi oyun,bsslar çok zorlayıcı,boss başına 50 dk savaştığımı bilirim..

zZeXaLL
31-07-2011, 13:49   |  #3  
OP Taze Üye
17 mesaj

Gerçekten çok zor bir oyun hala çözmeye çalışıyorum ve mükemmel.

Yanlız bu iksir hazırlama armor geliştirme falan nasıl oluyor ya çözemedim bi türlü

Qromodynmc
31-07-2011, 15:48   |  #4  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
4,184 mesaj

ctrlye bastığınızda bi menü çıkıyor,ortasındada meditation kısmı var ona tıklayınca gelen ekranda iksir yapımı,Karakter gelişimi,ve bir iki yer daha var burdan iksir hazırlayabilirsiniz,armoru geliştirmek için craft itemler var ama ben genelde oyun boyunca öldürdüğüm adamların giysilerini yürüttüm :) bu arada takıldığınız kısımda youtubeye bakabilirsiniz bayağı video var.

niko6185
31-07-2011, 16:28   |  #5  
Yıllanmış Üye
886 mesaj
Alıntı: punisher123  
Küfretmek yerine beceremedim oynamayı desene,Witcher serisi Gelmiş geçmiş en sağlam rpg oyunlarındandır,tabi her insan beceremez rpg oynamayı ama bu oyunu kötü yapmaz..
arkadaşım ben oyun hastasıyım ve piyasadaki bütün oyunları oynadım bitirdim ve beceremeyceğim hic bişey yok hayatta oyunu oynanış olarak hic beğenmedim gothic 4 gibi sacma o kadarda sistem istiyo ben beğenmedim

Qromodynmc
31-07-2011, 17:46   |  #6  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
4,184 mesaj

piyasadaki tüm oyunları bitirmeniz her oyunu iyi oynayacağınız anlamına gelmez,Her oyun türünün kendine has özellikleri vardır ve Witcherde rpg türünün en sağlam özelliklerini taşır,Zor bi oyundur ama muhteşemdir,Bende oyuncu sayılırım piyasadaki çoğuoyunu bitirdim,başlayıpta bitirmediğim oyun yoktur,Crysis serileri call of duty serileri,nfs serileri,ve birçok oyun bitirdim,Ne diyebilirimki çoğunu hard modda bitirdim ve çerez o oyunlar,Basit ve kolaylar,Witcherin yanında esamesi okunmaz,Witchere yorum yapmak için oyunu bitirmeyi deneyin eminim sizde hayranı olursunuz,(sistem gereksinimine gelince yüksek istiyor ama hakkını veriyor,atmosferi hiç bi oyunda yok,büyüleyici,ışıklandırmalan fln harika,textureler crysislerden daha iyi diyebilirim,modellemelerde harika,Highte oynadım ve görsel şölen sundu diyebilirim..)

niko6185
31-07-2011, 19:34   |  #7  
Yıllanmış Üye
886 mesaj
piyasadaki tüm oyunları bitirmeniz her oyunu iyi oynayacağınız anlamına gelmez,Her oyun türünün kendine has özellikleri vardır ve Witcherde rpg türünün en sağlam özelliklerini taşır,Zor bi oyundur ama muhteşemdir,Bende oyuncu sayılırım piyasadaki çoğuoyunu bitirdim,başlayıpta bitirmediğim oyun yoktur,Crysis serileri call of duty serileri,nfs serileri,ve birçok oyun bitirdim,Ne diyebilirimki çoğunu hard modda bitirdim ve çerez o oyunlar,Basit ve kolaylar,Witcherin yanında esamesi okunmaz,Witchere yorum yapmak için oyunu bitirmeyi deneyin eminim sizde hayranı olursunuz,(sistem gereksinimine gelince yüksek istiyor ama hakkını veriyor,atmosferi hiç bi oyunda yok,büyüleyici,ışıklandırmalan fln harika,textureler crysislerden daha iyi diyebilirim,modellemelerde harika,Highte oynadım ve görsel şölen sundu diyebilirim..)
arkadaşım belki dediklerin doğru olabilir ama şunuda dim sanaki eğer profilindeki sistemin doğru ise dualcore 2,5 ghz işlemci ve 9800 gt ile witcher 2 yi mediumda ancak oynarsın high ayarda oynatmaz o oyunu sen nasıl oynuyon şahsen ben ilk cıktığında yükledim low ayarda bile oynayamamıştım oyunu hoşumda gitmedi crack dan falanmı kaynaklandı acaba bi arkadaşda hd 5870 vardı o bile kasıyodu ilk witcher cıktığında neden acep ????

Qromodynmc
31-07-2011, 19:45   |  #8  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
4,184 mesaj

2.5 ghzye overclocklu b işlemci,+ 9800gt ile-30 fps ayarı highte oynayabilirsiniz,işlemci darboğaz yapıyor ama overclock ile bir nebze aşılıyor sorun.

niko6185
31-07-2011, 20:14   |  #9  
Yıllanmış Üye
886 mesaj
2.5 ghzye overclocklu b işlemci,+ 9800gt ile-30 fps ayarı highte oynayabilirsiniz,işlemci darboğaz yapıyor ama overclock ile bir nebze aşılıyor sorun.
arkadaşım sen nasıl oynuyosun high ayarda benim sistemde zotac gts 250 1gb ddr3 256 bit 3 gb ram intel core 2quad q8300 overclok 3,06 ghz high ayarda kasıyo mediumda ancak oynadıydım ama oyun ilk cıktığında idi crakc bile zor bulmuştum oyuna ne dersin bu işe sen oyun ayarlarını bidaha kontrol edsene

Qromodynmc
31-07-2011, 20:55   |  #10  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
4,184 mesaj

dostum ben oynayıp bitirdim,Oyunun son çıkan patchı ile normalde gezerken fps gayet iyiydi,sadece savaş durumunda çatışmada 20lere 15lere düştüğü olurdu ama onu mediumada atsam lowada atsam fark etmeyecek,sonuç ben rahatça oynadım bbitirdim,oyunda muhteşem,performans sorunları olabilir ama ben oyunun genel performansından bahsediyorum sadece.