Thermaltake Mini Symphony Sıvı Soğutma sistemi

Modality19
10-02-2013, 01:06   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Thermaltake mini symphony sıvı soğutma sistemi kasa dışı bir sistemdir cpu vga n/b blokları dahildir hortumları yeni değişmiştir Pompanın devam eden garantisi vardır 1 yıla yakın. ortalama 2 ay filan kullanıldı herhangi bir sıkıntı çıkarmadı satmamdaki amaç sıvı soğutmadan hevesim geçti yerine hava soğutma aldım onu kullanıyorum işlemci sıcaklığı yükte 33 dereceyi geçmemiştir amd phenom II 1055 t işlemci ile ekran kartı yükte 50 dereceye kadar düşmüştür normalde amd am2 ve p4 işlemcilere uygundur ben am3 işlemci için aparat yaptırdım gayet sorunsuz bir şekilde kullandım ve şunu da belirtmek istiyorum gelip kendi evimde ürünü görüp öyle karar verip alın ama ciddi olanlar mesaj atsın alıcam diye ümit verip sonradan attığım maillere cevap vermeyecekseniz en başından pm atmayın hem ciddi alıcıları kaçırmayalım hemde boşa vakit kaybetmeyelim telefondan yada burdan gerekli sorularınıza elimden geldiğince cevap veririm cepten ararsanız daha çabuk ulaşırsınız ama

TAKAS TEKLİFİNE AÇIĞIM SİZ TEKLİF EDİN DEĞERLENDİRELİM KONUŞALIM...!

FiYAT : 200 TL

FİYATTA CUZİ BİR MİKTAR PAZARLIK PAYI VARDIR ÇOKTA UÇMAMAK KAYDI İLE

Cep No : 05372625627

Son Düzenleme: Modality19 ~ 10 Şubat 2013 19:01
invisible_tt
13-02-2013, 16:11   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

selam bunu 8 çekirdekli sistemde kullanabilirmiyiz çünkü araştırdım amd k7 ve k8 diyor onlarda eski işlemciler

Modality19
08-04-2013, 19:26   |  #3  
OP Taze Üye
6 mesaj

Biraz geç oldu ama cevap veriyim kullanırsın bende amd x6 işlemci var ufak bir aparat ile hallettim sorunu detaylı bilgi almak isteyen varsa cep numaramdan arasınlar görüşelim.