Tim Cook: Sürprizlere hazır olun!

CHIP Online
25-04-2013, 19:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Apple'ın en tepesindeki isim, çok yakında ortaya çıkacak yeni Apple sürprizleri hakkında konuştu!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/tim ... zir-olun_39976.html

Resimlerle: Apple'ın kayıplara karışan 9 ürünü

Finans analistleriyle Apple yetkililerini buluşturan ve üç ayda bir düzenlenen konferansta konuşan Tim Cook,  üzerinde çalışmakta oldukları pek çok sürpriz ürün bulunduğunu açıkladı. Apple Investor sitesinin bildirdiğine göre Cook, "Üzerinde çalışmakta olduğumuz pek çok sürprizimiz var. Ekiplerimiz, sonbaharda ve 2014'e doğru duyurmayı umduğumuz bazı hayranlık uyandırıcı donanım, yazılım ve hizmetler üzerinde gayretle çalışıyorlar" dedi.


Apple'ın bazı "heyecan verici yeni ürün kategorilerine de" ilgi göstereceğini açıklayan Cook'un, iOS tabanlı olacağı iddia edilen ve şimdiden "iWatch" adı verilen saatten bahsettiği zannediliyor. iWatch'un bu yıl içinde piyasaya sürüleceği iddia ediliyor. Gündemde olan bir diğer iddiaysa Apple'ın bir televizyon üzerinde çalışmakta olduğu.


Firmanın kısa vadeli planlarıyla ilgili de açıklamalarda bulunan Cook, büyük ekranlı bir iPhone çıkarmayı planlamadıklarını, en azından çözünürlüğün, uygulama uyumluluğunun ve telefonun diğer özelliklerinin etkilenmeyeceğinden emin olmadan böyle bir şey yapmayacaklarını sözlerine ekledi.

Tüm Konu: Tim Cook: Sürprizlere hazır olun!

Resimlerle: Apple'ın kayıplara karışan 9 ürünü

Kaynak: www.chip.com.tr