tıp fakültesinde okumayanların zeka seviyesi

cem_batum
25-12-2015, 14:29   |  #1  
cem_batum avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 7
42 mesaj

pek parlak olmayan zeka seviyesi. türkiye'de ilk 2bine giren öğrenciler tıp okur genellikle. açıkçası ben de tıp okuyorum. türkiye'de ilk bindeydim. bu kadar kolay bir sınavda bu başarıyı sağlayamayan öğrenciler zeki değildirler. kendilerini kandırmasınlar. tıp okumak zeka gerektirir. herkes giremez, kazanamaz. ancak uzaktan bok atılır..

Son Düzenleme: cem_batum ~ 25 Aralık 2015 14:29 Neden:
mehmetcavas
25-12-2015, 15:42   |  #2  
mehmetcavas avatarı
Yeni Üye
45 mesaj

Şu ACAYİP HAYATIN İki müstesna mesleği dışında Diğerlerinin herhangi KUTSİYETİ Yoktur.

1:DOKTOR

2:ÇİFTÇİ

Her ikisi HAYAT vermek için didinir durur ve her ikisi DAYAK Yer Oturur.

Cahil millet her ikisini HAKİR Görür

İşte halimizin ADI:

KÖRÜZ SAĞIRIZ DİLSİZİZ!!!

bahoo06
25-12-2015, 16:52   |  #3  
bahoo06 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
110 mesaj

Kusura bakma ama hayatımda duydugum en sacma düşüncelerden birisi. Bir insana zeki demek için illa Türkiye'de ilk bine mi girmesi gerekiyor ? Çok zeki doktorlarımız var sağ bacak kangren iken sol bacağı kesen.Şahsen ben zeki değilim ama bu ülkede tıp fakültesi okumayıp da zeki olan çok kişi var emin olabilirsin.

fths
25-12-2015, 17:37   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
0 mesaj

hadi ordan. lise mezunu olabilip biraz inekleyen herkes tıp okuyabilir. zeka ile inekliği karıştırma. kendinizi bir b.k sanmayın diye hatırlatmak istedim.

Acaba doktorların yaptığı ameliyatlarda kullanılan tüm ekipmanları doktorlar mı üretiyor. Yoksa doktorlar ekipman kullanmadan ameliyat mı yapıyor. Peki ya çiftçiler tarım aletlerini kullanmadan çiftçilik yapabilir mi. Böyle aptalca yaklaşımlarla fikir paylaşıyorsunuz, birde kalkıp biz akıllıyız, tıp okuyoruz diyorsunuz. Sizce adamın vücudunda ameliyat ekipmanı unutan, üç kuruş para için veyahut bir kaç parça hediye için ucuzu varken reçeteye pahalı ilacı yazan doktorun yada zararlı kimyasallarla üretim yaptığını bile bile insanları zehirleyen çiftçinin yaptığı da kutsal mı? 

İşin kutsiyeti ne olduğu ile alakalı değildir, nasıl yapıldığı ile alakalıdır. Layıkıyla yapılan her iş kutsaldır.

Son Düzenleme: fths ~ 25 Aralık 2015 18:00
mehmetcavas
25-12-2015, 18:24   |  #5  
mehmetcavas avatarı
Yeni Üye
45 mesaj
Alıntı: fths  
hadi ordan. lise mezunu olabilip biraz inekleyen herkes tıp okuyabilir. zeka ile inekliği karıştırma. kendinizi bir b.k sanmayın diye hatırlatmak istedim.

Acaba doktorların yaptığı ameliyatlarda kullanılan tüm ekipmanları doktorlar mı üretiyor. Yoksa doktorlar ekipman kullanmadan ameliyat mı yapıyor. Peki ya çiftçiler tarım aletlerini kullanmadan çiftçilik yapabilir mi. Böyle aptalca yaklaşımlarla fikir paylaşıyorsunuz, birde kalkıp biz akıllıyız, tıp okuyoruz diyorsunuz. Sizce adamın vücudunda ameliyat ekipmanı unutan, üç kuruş para için veyahut bir kaç parça hediye için ucuzu varken reçeteye pahalı ilacı yazan doktorun yada zararlı kimyasallarla üretim yaptığını bile bile insanları zehirleyen çiftçinin yaptığı da kutsal mı?

İşin kutsiyeti ne olduğu ile alakalı değildir, nasıl yapıldığı ile alakalıdır. Layıkıyla yapılan her iş kutsaldır.

Gerçekten "İLK DEFA SAYENİZDE KIÇIMLA GÜLDÜM" Emin olun mümkün olsa da size sesini duyursam

Siz Beyninizin içinde LOP DEĞİL LÖP Taşıyorsunuz APTAL HERİF Demek için yer arayanlar gibi konuşuyorsunuz.

Ameliyat ve Çiftçi Malzemelerini ALLLL Veeee Tahmin etmek zor değil...

Neşter HASTANIN Üzerine koyunca Tamam mı Oluyor?

Traktör Tarlada çalışır vaziyette Bekleyince HASAT MI Oluyor?

Yazık sizi besleyenlere Hem de Çok yazık BABANIZ YAZDIKLARINIZI OKUSA HARÇLIĞINIZI SONSUZA KADAR DONDURUR!

PEHHH BİZDE KİMLERE LAF ANLATIYORUZZZZ PEHHHH!

Son Düzenleme: mehmetcavas ~ 25 Aralık 2015 18:25
fths
25-12-2015, 20:47   |  #6  
Taze Üye
0 mesaj

Benim yazdıklarımdan bunu anlayan beynin belli ki fazlasıyla sulanmış ve hatta belli ki bu kadar alındığına göre doktorsun. Hatta ve hatta belki de verdiğim kötü doktor örneklerden biri (yada adayı) olduğun içinde bana saldırdın. Hatta yazdıklarından anladığım kadarıyla uzuvlarına farklı işler yaptırabilme yeteneğine de sahipsin. Kim bilir, belki de güldüğün organınla düşünüyorsun.

Şunu belirtmek isterim; kendimi besleyecek yeteneklerim ve becerim var, görmek istersen ... Babamdan harçlık aldığımı düşündüğüne göre sen öyle yapıyorsun, yapma, adama da yazık. Zaten senin gibi bir evlada sahip olmanın manevi yükü ağırdır, birde maddi yükün olmasın.  

Sana tavsiyem bence önce git sana nerenle düşünmen gerektiğini öğretemeyen muhterem pederine hesap sor. Sana yardımcı olsun. Eğer yardımcı olamazsa yada bu sorunu çözemezsen tanıdığım çok iyi ve işini layıkıyla yapan doktor arkadaşlarımda var, organik beslenip beynine oksijen gitmesini sağlayacak sebzeler yetiştiren çiftçi akrabamda.

Her doktor o neşteri aynı mı kullanıyor, her traktöre binen çiftçi mi oluyor. Doktor hayat vermek için didinir de, inşaatçı hayat almak için mi didinir. Çiftçi hayat vermek için didinir de avukat can alma derdinde mi?

Önce yazdıklarını oku, sonra benim yazdıkları mı oku. Anlatmaya çalıştığımın, senin anladığın olmadığını anlayabilirsen ne mutlu sana. Yok hala aynı düşünüyorsan oturduğun beyninin üzerinden kalk, bir daha düşün. Hala değişen bir şey olmuyorsa, benimle muhatap olma, yakınlarından destek iste. Allah yardımcın olsun.

mehmetcavas
26-12-2015, 02:05   |  #7  
mehmetcavas avatarı
Yeni Üye
45 mesaj

evin olsa kanser olsan evini mi canını mı?

sarayda olsan kıtlık olsa patatesi mi sarayı mı?

Pardon ya unutmuşum sen alet edevat ile yaşam sürdülür diyen kişisin vahhh vahhh tühhh tüühhh

yanlış anlama google amcanın yeğeni olduğun açıkça belli oluyor google amcanın bilgileri yaşam standartının oluşmasına yardımcı olmaz yön verir şimdi sen pederine sana harçlık vermesini ve "yeniden büyütmesini" iste adama 2.masraf olacak ama bi alet edevatın herşey olmadığını bilen bi toooğkktoraa götüre seni beyaaa!

fths
26-12-2015, 11:59   |  #8  
Taze Üye
0 mesaj

Google diye bir amcam yok. Söylediklerimden her şeyin alet edevat olduğunu anlayan beynin google'a amca dediğine göre belli ki google ve muhterem pederini kardeş zannediyor. Belki de beynindeki problemin sebebi sana her amca gibi yaklaşanı amca zannedip ona güvenmendir.

Benimde sana tavsiyem; -belli ki yaşında küçük- yaşam standardına yön vereceğini iddia eden her amcaya güvenme. Maazallah devir kötü ...... Yanlış yola saparsın.

Pardon ya sen neştersiz ameliyat yapan, traktörsüz çift süren yetenekli kişiydin. Tüm söylediklerimi unut. Al başını git ıssız bir yerlere, bu yeteneklerle her türlü yaşamını sürdürürsün. Kurtar bu yeteneksiz toplumdan kendini. Yada bizi :))))

Son Düzenleme: fths ~ 26 Aralık 2015 12:16
mehmetcavas
26-12-2015, 14:29   |  #9  
mehmetcavas avatarı
Yeni Üye
45 mesaj

Sen dahisin 100 yıl öncesine hatta sadece 250 yıl öncesine gidebilecek kadar büyümüşsün.Atalarının toprağı nasıl biçtiğine doktorların tedavilerini ve (Ki hastalıklar avrupa da su yüzünden artarken uzakdoğuda farklıdır)ameliyatlarını ne ile yaptığını öğrenmek için sana da google amcayı tavsiye ederim.

Evet yaşım küçük 4+4=44

Doktor değilim ama ben başından beri KUTSAL OLAN 2 MESLEK demekte ısrarcıyım her ikisi de "HAYAT VERİR" Demeye devam edeceğim.Tabii ki de sana "HAK" Vereceğim Yediğin yemeğini dışarıya atman için (asshole) ihtiyacın olduğunu da biliyorum.

Sen pek çok şeyi günümüz dünyası ile yaşıyorsun yani zora düşsen IIKKK Diye kalacak bir hayat yaşıyorsun 

Tek soru :40 yıl önce TELEFON KULUBELERİ İle yaşıyorduk Nasıl yaşayabiliyorduk?

Aile bağları akraba bağları çok kuvvetli idi Oysa şimdi yalnızca etrafımız da asshole dolu bilmem anlatabiliyor muyum?

O zaman GDO Bile yok ( SENİN GDO Olduğuna şahitlik ediyorum.)Kahkaha

KIT AKIL İLE BU KADAR YAPABİLİYORSUN 

Biraz DERİN DÜŞÜN!Harçlığına zam yaptır babana artık kütüphaneye gideceğini söyle GENEL KÜLTÜR ÇOK ŞEYDİR DE...

Hadi sana kolay gele ...

fths
26-12-2015, 18:42   |  #10  
Taze Üye
0 mesaj

yaw he he. hadi bak işine, ne düşünüyorsan da düşün. Boşuna yaşıyorsun g.tünü kaşıyorsun. Uğraşamıycam senle. Akranların atom parçalıyo senin cücük beyninle düşündüklerine bak.

Son Düzenleme: fths ~ 26 Aralık 2015 18:52
mehmetcavas
26-12-2015, 20:37   |  #11  
mehmetcavas avatarı
Yeni Üye
45 mesaj
Alıntı: fths  
yaw he he. hadi bak işine, ne düşünüyorsan da düşün. Boşuna yaşıyorsun g.tünü kaşıyorsun. Uğraşamıycam senle. Akranların atom parçalıyo senin cücük beyninle düşündüklerine bak.

Senden çok var

SORU: hem kel hem fodul hem cahil hemde kör olmak nasıl bir şey? 

EL-CEVAP:BABAAAA HAÇLLIKKK  VESENEEEE MAMMMAA ALCAMMM

ttbpc
26-12-2015, 20:51   |  #12  
ttbpc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 146
1,448 mesaj

aman aman arşivlik kavgaya dönecek, konu kapanmadan kaydedeyim de Kahkaha

mehmetcavas
27-12-2015, 01:26   |  #13  
mehmetcavas avatarı
Yeni Üye
45 mesaj
Alıntı: ttbpc  
aman aman arşivlik kavgaya dönecek, konu kapanmadan kaydedeyim de  Kahkaha

Ya kavga olmaz arkadaş çiftçiye doktora değer vermenin bir anlamı yok Deyooo!

KUTSİ OLAN ALET EDEVATMIŞŞ