Toplama mı? yoksa Marka mı?

caykovsky
26-07-2012, 09:37   |  #1  
caykovsky avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

Sizce masa üstü pc alırken toplamamı iyidir yoksa Markalı bilgisayarlarmı bende toplama aldım 1 senedir kullanıyorum i5 işlemcili 2.7 ghz hızında şu an tek sorun zaman geçtikçe biraz fazla ses çıkarmaya başladı fandan olabilir diye düşünüyorum içinde ekran kartı hariç 3 adet fan var markalıların bazılarında ise minimum ses garantisi veriliyor gerçi benim kasa sesi artıkça kasmaya başlıyor sanırım harddiskler doldukça doldu bundan olabilir diye düşünüyorum. ben şahsen toplama diye düşünüyorum ama aksi görüşü olan arkadaşlardan yorum bekliyorum..

berk1995
26-07-2012, 09:55   |  #2  
berk1995 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 17
323 mesaj

Elbette toplama daha ucuza markalı ürünlerin kalitelisini alabilirsin örneğin bir konuda arkadaş casp€r alacaktı içinde ne güzel i5 1 tb harddisk falan vardı alayım mı diye yazmıştı incelediğimizde ekran kartının çok dandik olduğunu gördük hemen söyledik yani anlayacağın gibi marka pcler bunları çok yapıyor tercihen toplama pc daha iyidir tabi iyi toplarsan fan sesine gelirsek fanı döndüren motorun içine toz kaçmış olabilir o da dönerken ses yapar