Toplama pc alacağım tavsiye

Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 14:16   |  #26  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 187
6,419 mesaj

kendi kendini rezil etme diomonds ben çok güzel rezil ederim.

bu senin sistem neden i3 almadın daimonds.

MarkaCooler Master HAF 912 Plusİşletim Sistemi Windows 8 Proffessional (64-bit)İşlemciInteli7-3820AnakartAsus P9X79 LGA2011Sistem Belleği8 GB'dan fazlaEkran KartıAMD (ATI)XFX HD 7850 2GB GDDR5 256bitSes KartıOnboard 7.1Internet TarayıcıGoogle ChromeAntivirüs YazılımıKaspersky Anti-VirusCep İşletim SistemiiOS

Ana i7 3820 değilmi o.Neden i3 almadın diamonds millete i3 öneriyonuz kendin i7 kullanıyon acayip bilgilisin.

HAtırladıgım kadarıyla o topladıgın pc yide ben sana toplamıştım.Şimdi ustana hakaretler yapıyorsun.Dedik ya burası türkiye her pc yi açıp söken hacker.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (263739) ~ 10 Şubat 2014 14:19
DiamondMines
10-02-2014, 14:18   |  #27  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj
Alıntı: DETROID_35  

Dünyada bana i3 işlemciyle 7990hd yan yana toplayan kaç salak var göster.

hemen şimdi video göster.Ama ben sana i17 işlemciyle i5 işlemciyle amd fx 8000 9000 serisi ile bu kartı toplayan bir sürü insan gösteririm.Millet ileri gider siz geriye sarıyonuz.İ3 dual core iki çekirdek halen bana i3 övme.En fazla iki işlem yapıyor hadi ht ile %50 performas kaybi ile 4 işlemi aynı anda yapsın.bugun bir i7 aynı anda 12işlemci birden bir amd fx 8350 16 işlemci birden yapabiliyor.Sallarken düzgün salla.Karşında bu işin uzmanı var.Ben ingilizcede senden iyi değilim sende benden pc konusunda iyi degilsin.Formda daha yenisin.ben 2006 dan beri bu formdayım...üsen

08 Ağu

i3 ile HD 7990 ekran kartını bir araya getiren zaten salak bu ne soruyorsun bana? 8350 16 işlemci değil, i7 de 12 işlemci değil görenler yanlış anlicak. Ben senin bilgin hakkında yorum yapmadım zaten sadece bazı yaklaşımlara kapalısın.

Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 14:21   |  #28  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: Alphapc  

DiamondMines sana salak dedi i3 ile 290x yan yana gelmez dedi.Ne diyorsun bu konu hakkında.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (263739) ~ 10 Şubat 2014 14:23
Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 14:21   |  #29  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: DiamondMines  
i3 ile HD 7990 ekran kartını bir araya getiren zaten salak bu ne soruyorsun bana? 8350 16 işlemci değil, i7 de 12 işlemci değil görenler yanlış anlicak. Ben senin bilgin hakkında yorum yapmadım zaten sadece bazı yaklaşımlara kapalısın.

Çokta açıgım bilgiye kapalı olan sensin araştır azcık.

okinkurt
10-02-2014, 14:23   |  #30  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

Yinemi i3 kavgası yav bıkmadınızmı :D

DiamondMines
10-02-2014, 14:23   |  #31  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj
kendi kendini rezil etme diomonds ben çok güzel rezil ederim.

bu senin sistem neden i3 almadın daimonds.

MarkaCooler Master HAF 912 Plusİşletim Sistemi Windows 8 Proffessional (64-bit)İşlemciInteli7-3820AnakartAsus P9X79 LGA2011Sistem Belleği8 GB'dan fazlaEkran KartıAMD (ATI)XFX HD 7850 2GB GDDR5 256bitSes KartıOnboard 7.1Internet TarayıcıGoogle ChromeAntivirüs YazılımıKaspersky Anti-VirusCep İşletim SistemiiOS

Ana i7 3820 değilmi o.Neden i3 almadın diamonds millete i3 öneriyonuz kendin i7 kullanıyon acayip bilgilisin.

HAtırladıgım kadarıyla o topladıgın pc yide ben sana toplamıştım.Şimdi ustana hakaretler yapıyorsun.Dedik ya burası türkiye her pc yi açıp söken hacker.

detroids bütçem düşük olsaydı i3 alırdım başka çare olmazdı belkide fx alırdım bütçem güçlü olduğu için bu şekilde aldım. 1 sene içinde öğrendiklerim karşısında ekran kartımın zayıf kaldığı bellidir evet bu konuda kim yorum yaparsa haklıdır fakat HD 7970 kadar performans alıyorum 4.3GHz ile ve banada yetiyor benim hayatım oyun değil bazılarının olduğu gibi. Bütçe 5000 lira olursa i7 önerrim, bütçe düşük olursa i5 önerrim bütçe düşük olursa i3 önerrim daha da düşük olursa dual core tavsiye ederim. Sen toplatmadın fakat önceden tavsiyeler almıştım. Şimdi senden alacak hiçbirşeyim yok. Hakaret de etmedim bu arada kendi yazdıklarına bak sadece.

Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 14:26   |  #32  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Alıntı: okinkurt  
Yinemi i3 kavgası yav bıkmadınızmı :

HAcı adamlar zannediyor ben intel düşmanıyım ben marka tutmam.İntel düşmanı olsam gidip laptop i7 işlemcili almam.Ayrıca amd nin laptopları yok ülkemizde az.Doğal olarakta pahalı.Ama inteli pro 2000 gibi firamlar anlaşma geregi ucuza toplayabiliyorlar.Bende ucuza laptop almanın keyfini yaşıyorum.Ucuza almak kadar keyifilisi yok.

Çok kaliteli sistemleri ucuza almak gibi bir hissiyat.Tamammen amaç bu.Ucuza pc toplatmak.Ucuz pc değil..İkisi farklı şey.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (263739) ~ 10 Şubat 2014 14:27
Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 14:29   |  #33  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
detroids bütçem düşük olsaydı i3 alırdım başka çare olmazdı belkide fx alırdım bütçem güçlü olduğu için bu şekilde aldım. 1 sene içinde öğrendiklerim karşısında ekran kartımın zayıf kaldığı bellidir evet bu konuda kim yorum yaparsa haklıdır fakat HD 7970 kadar performans alıyorum 4.3GHz ile ve banada yetiyor benim hayatım oyun değil bazılarının olduğu gibi. Bütçe 5000 lira olursa i7 önerrim, bütçe düşük olursa i5 önerrim bütçe düşük olursa i3 önerrim daha da düşük olursa dual core tavsiye ederim. Sen toplatmadın fakat önceden tavsiyeler almıştım. Şimdi senden alacak hiçbirşeyim yok. Hakaret de etmedim bu arada kendi yazdıklarına bak sadece.

Dedim ya kendi pc ni tavsiyelerle topladın sonrada şimdi pc topluyorsun burası türkiye pc yi açıp söken hacker.Yazılım yazan mühendis.ingilizce bilen prof...kesilir.

Ben bugune kadar kendi pc mi kendim topladım fark bu.Sadece bu laptopta danışmak istedim.Danıştımda kimse bişey üzerine söylemedi en azından görmedim.

Donanım haber adminleri bile beni sevmezler ordayken doğruları söylerdim.HAdi canım git işine derlerdi.Ve sonra şöyle derdim."Aslında önemli olan işlemci değil ekran kartıdır".Bana yıllarca karşı çıkıldı.Şimdi mesut "önemli olan ekran kartıdır diyor."

Şimdi önemli olan düzgün bileşenler toplamaktır  diyorum sen karşısın bu bilgisizlikten geliyor.Okumuş cahile laf atlatmak imkansızdır.Çünkü okumuştur dogruyu yanlızca kendi bilir.Başkası bilemez.

Ben zamanında chip online formlarına yazdım 2009 dan beridir.Ps4 ve xbox one ın işlemcisi ve ekran kartı amd üreticek diye.Hatta amd formlarına yazdım adamlar formdan kovdu.Millet amd batıyor dedi nasıl işlemci üretir.Donanım haber bilgiçleri amdinleri editörleri ibm veya arm dedi.Ben yine amd dedim banladılar bir dahada o form a girmem adminlik verselerde yine girmem.

Şimdi eski üyeler bilir ben amd fx serisinin gelece yatırım yapıyor demiştim.Millet buldozer yalan oldu i5 2500k önde hatta i3 bile geçiyor.Dedi.Yaw akıl var mantık var.16mb ön bellek.8 çekirdek 4.5ghz hızında olan fx8150 nasıl olur i3 2100 geçilir hani bana uykudan uyandıgım anda söylesen ayık olmasam bile buna g.tümle gülerim.Ne içtin derim.Şimdi amd intele kafa tutuyor.

Piyasada fx 8150 halen satılmakta i5 2500k yalan oldu teslerde bile yok.şimdi i5 2500k da kasıntılar başlamıştır.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (263739) ~ 10 Şubat 2014 14:43
DiamondMines
10-02-2014, 14:43   |  #34  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

Dedim ya kendi pc ni tavsiyelerle topladın sonrada şimdi pc topluyorsun burası türkiye pc yi açıp söken hacker.Yazılım yazan mühendis.ingilizce bilen prof...kesilir.

Ben bugune kadar kendi pc mi kendim topladım fark bu.Sadece bu laptopta danışmak istedim.Danıştımda kimse bişey üzerine söylemedi en azından görmedim.

Donanım haber adminleri bile beni sevmezler ordayken doğruları söylerdim.HAdi canım git işine derlerdi.Ve sonra şöyle derdim."Aslında önemli olan işlemci değil ekran kartıdır".Bana yıllarca karşı çıkıldı.Şimdi mesut "önemli olan ekran kartıdır diyor."

Şimdi önemli olan düzgün bileşenler toplamaktır diyorum sen karşısın bu bilgisizlikten geliyor.Okumuş cahile laf atlatmak imkansızdır.Çünkü okumuştur dogruyu yanlızca kendi bilir.Başkası bilemez.

Doğru dedin ne? Doğru mu var ortada? Senin bildiğin yanıldığına bile yetmez. Halen doğru arıyorsun yazık. Edebiyatında güçlüymüş başka meslek seçseydin seni halen kimse sallamıyor detroids. Sallayan varsa buraya yorum atsın. Hodri meydan. Ama ağzını bozuyorsun işte seninle zaten tartışılmıyor hiçbir zaman tartışılmadığı gibi.

DiamondMines
10-02-2014, 14:45   |  #35  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

Şimdi önemli olan düzgün bileşenler toplamaktır  diyorum sen karşısın bu bilgisizlikten geliyor.Okumuş cahile laf atlatmak imkansızdır.Çünkü okumuştur dogruyu yanlızca kendi bilir.Başkası bilemez.

Ben zamanında chip online formlarına yazdım 2009 dan beridir.Ps4 ve xbox one ın işlemcisi ve ekran kartı amd üreticek diye.Hatta amd formlarına yazdım adamlar formdan kovdu.Millet amd batıyor dedi nasıl işlemci üretir.Donanım haber bilgiçleri amdinleri editörleri ibm veya arm dedi.Ben yine amd dedim banladılar bir dahada o form a girmem adminlik verselerde yine girmem.

Şimdi eski üyeler bilir ben amd fx serisinin gelece yatırım yapıyor demiştim.Millet buldozer yalan oldu i5 2500k önde hatta i3 bile geçiyor.Dedi.Yaw akıl var mantık var.16mb ön bellek.8 çekirdek 4.5ghz hızında olan fx8150 nasıl olur i3 2100 geçilir hani bana uykudan uyandıgım anda söylesen ayık olmasam bile buna g.tümle gülerim.Ne içtin derim.Şimdi amd intele kafa tutuyor.

Piyasada fx 8150 halen satılmakta i5 2500k yalan oldu teslerde bile yok.şimdi i5 2500k da kasıntılar başlamıştır.

2500K bul 8150 ile yarıştır stok veya overcloklu. Ama benim zamanım yok bu senin işin zaten geçip bulup milleti bilgilendirmelisin bu kadar anlıyorsun zaten bençmarkın nerden yapılacağını ve nerde duracağını da bilirsin. Geçip bana Cinebenç den bahsediyorsun umrunda değil kimsenin bu.

Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 14:46   |  #36  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Doğru dedin ne? Doğru mu var ortada? Senin bildiğin yanıldığına bile yetmez. Halen doğru arıyorsun yazık. Edebiyatında güçlüymüş başka meslek seçseydin seni halen kimse sallamıyor detroids. Sallayan varsa buraya yorum atsın. Hodri meydan. Ama ağzını bozuyorsun işte seninle zaten tartışılmıyor hiçbir zaman tartışılmadığı gibi.

Ben edebiyat ögretmeni değilim.Benimle tartışılmıyor diyorsun halen tartışıyorsun kendi içinde çelişkiye düşen benle tartışıpta kuduran insanlardan birisin.Sen önce kendi dilini öğren analiz et sonra başka dilleri analiz et.Anladıgım şu ki Türkçe algılama yetenegin çok zayıf ingilizce çevirinde böyleyse i3 böyle savunman çok normal.

Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 14:48   |  #37  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
2500K bul 8150 ile yarıştır stok veya overcloklu. Ama benim zamanım yok bu senin işin zaten geçip bulup milleti bilgilendirmelisin bu kadar anlıyorsun zaten bençmarkın nerden yapılacağını ve nerde duracağını da bilirsin. Geçip bana Cinebenç den bahsediyorsun umrunda değil kimsenin bu.

Sevgili ingilizce öğretmenim eksiksin önce kendini düzelt sonra başkasını cinebench "Cinebenç" değil.Sen yarım Türkçe yarımda ingilizce öğrenmişsin çeviri yapmanıda önermem.Kendini geliştir tavsiyem bu.

Ayrıca ben sadece pc tavsiyesi yapmıyorum bir çok yeni şeyi ve yararlı olaylara burdan şahitlik ediyorsun.Benim sayemde.İlkkez amd 4000 serisi kartlarda (4350hd) batman archam city de nvidia psyhx açıp oyunda oynayan benim bu konu benden yayıldı.

Bugun amd kartlar dada pshx açıldıgını kanıtladım.

Buda neden böyle oldu."Gerizekalının biri pshyx nvidianın içine entegre ettigi bir devredir dedi" bende ""hayır yazılımdır dedim"Bu formda biri eskiler hatırlar.Sonra üzerine yogunlaştım amd serisinede entegre edildi.Beni kızdırırsan dedigim şeyleri yapan biriyimdir.Dikatli ol ben hiçbir zaman sallamam.Söyledigim şeyide yapan biriyimdir.

Formda acemi oldugun için fazla rezil etmek istemiyorum.Ben seni kendi kendine rezil eden biriyimdir.Seni ben rezil etmem kendi kendine rezil olursun ben seni rezil etmem.Konuyu kapat açıklarınıda kapatayım.Senin için iyi olur.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (263739) ~ 10 Şubat 2014 14:55
DiamondMines
10-02-2014, 14:54   |  #38  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

Ben edebiyat ögretmeni değilim.Benimle tartışılmıyor diyorsun halen tartışıyorsun kendi içinde çelişkiye düşen benle tartışıpta kuduran insanlardan birisin.Sen önce kendi dilini öğren analiz et sonra başka dilleri analiz et.Anladıgım şu ki Türkçe algılama yetenegin çok zayıf ingilizce çevirinde böyleyse i3 böyle savunman çok normal.

Tüm yazılarına bak kimin noktalama işaretlerini daha iyi kullandığını görürsün senin yazma becerin bile yok seninle konuştuğum için böyle yazıyorum.

DiamondMines
10-02-2014, 14:54   |  #39  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

Sevgili ingilizce öğretmenim eksiksin önce kendini düzelt sonra başkasını cinebench "Cinebenç" değil.Sen yarım Türkçe yarımda ingilizce öğrenmişsin çeviri yapmanıda önermem.Kendini geliştir tavsiyem bu.

Ayrıca ben sadece pc tavsiyesi yapmıyorum bir çok yeni şeyi ve yararlı olaylara burdan şahitlik ediyorsun.Benim sayemde.İlkkez amd 4000 serisi kartlarda (4350hd) batman archam city de nvidia psyhx açıp oyunda oynayan benim bu konu benden yayıldı.

Buda neden böyle oldu."Gerizekalının biri pshyx nvidianın içine entegre ettigi bir devredir dedi" bende ""hayır yazılımdır dedim"Bu formda biri eskiler hatırlar.Sonra üzerine yogunlaştım amd serisinede entegre edildi.Beni kızdırırsan dedigim şeyleri yapan biriyimdir.Dikatli ol ben hiçbir zaman sallamam.Söyledigim şeyide yapan biriyimdir.

Sen kimsin bana tavsiye veriyorsun...Şaka gibi gören var mı bu yazılanları ya? Hehe...Kendini geliştirmiş.

DiamondMines
10-02-2014, 14:55   |  #40  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

Formda acemi oldugun için fazla rezil etmek istemiyorum.Ben seni kendi kendine rezil eden biriyimdir.Seni ben rezil etmem kendi kendine rezil olursun ben seni rezil etmem.Konuyu kapat açıklarınıda kapatayım.Senin için iyi olur.

PhysX desteğini oyuncular sallamıyor ama güzel birşey başarmışsın bravo!

Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 14:56   |  #41  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Tüm yazılarına bak kimin noktalama işaretlerini daha iyi kullandığını görürsün senin yazma becerin bile yok seninle konuştuğum için böyle yazıyorum.

Burası bir form ben türkçe veya öğretmeni değilim.Rahat rahat yazmaktayım.Anlamak istemeyene davul zurna az.En azında Türküm Türkçe yazıyorum.Başkaları gibi ingilizce yazıp milletin algılamasının dışına geçmiyorum.

DiamondMines
10-02-2014, 14:57   |  #42  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

Sen kendi kendine kızıyorsun benim yaptığım bişey yok sen önce tarzını ve değiştir insanlara davranmayı bile bilmiyorsun cevap verdiğin konulara bir bak. İnsanları küçümsüyorsun.

DiamondMines
10-02-2014, 14:58   |  #43  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

Burası bir form ben türkçe veya öğretmeni değilim.Rahat rahat yazmaktayım.Anlamak istemeyene davul zurna az.En azında Türküm Türkçe yazıyorum.Başkaları gibi ingilizce yazıp milletin algılamasının dışına geçmiyorum.

O zaman beni eleştrime ben senden daha düzgün yazı yazıyorum. Ispatlar ortada.

Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 15:03   |  #44  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
O zaman beni eleştrime ben senden daha düzgün yazı yazıyorum. Ispatlar ortada.

Bukadarda takıntılı birisin."yok ben daha iyi yazıyorum yok ben daha iyi ingilizce biliyorum" Bunları aşalı 15 yıl oldu.15 yaşındayken bende böyle takıntılara sahiptim sende yeni başlamış yaşın 20 ise 45 falan düzelirsin.

Ben dedim ya okumuş cahilsin.Herzaman en iyiyi sen bilirsin.Fakat formda bir sıkıntı çıksa yardımı bizim gibi cahiller yapar öyle değilimi.Sen acayip bilgilisin.Bugun fdisk yap desem hemen google.Bugun pc de bir arıza çıksa teknik servis sen böylesin.Bilmiş okumuş cahil.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (263739) ~ 10 Şubat 2014 15:06
DiamondMines
10-02-2014, 15:05   |  #45  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

Bukadarda takıntılı birisin."yok ben daha iyi yazıyorum yok ben daha ingilizce biliyorum" Bunları aşalı 15 yıl oldu.15 yaşındayken bende böyle takıntılara sahiptim sende yeni başlamış yaşın 20 ise 45 falan düzelirsin.

Takarım. Sen de kendine bak ilk 'savunma-mekanizması' gösteren de sensin Freud oku biraz. 15 yıl olmuş yetmemiş.

Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 15:08   |  #46  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Takarım. Sen de kendine bak ilk 'savunma-mekanizması' gösteren de sensin Freud oku biraz. 15 yıl olmuş yetmemiş.

Fraud kim oglum o beni gelsin okusun.Elin gavurunu bana savunma.Sana yedirilenden başkasını yemezsin.Beynini o saçmalıklarla yıkamışlar yok freud yok bocci yok davinci.Olum adamların çogu Allaha inancı yok Maddeye tapıyorlar maymuna tapıyorlar.Maymuna tapana mı inanıcam.

Sende başkalarının işini yapma git fıroydunu oku.Bırak bu işleri işin ehillerine.Haydi.Git okumaya başla.

Ha okuduklarınıda gel burda yaz biz cahiliz ya sadece sen okudun.

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (263739) ~ 10 Şubat 2014 15:13
DiamondMines
10-02-2014, 15:15   |  #47  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

Fraud kim oglum o beni gelsin okusun.Elin gavurunu bana savunma.Sana yedirilenden başkasını yemezsin.Beynini o saçmalıklarla yıkamışlar yok freud yok bocci yok davinci.Olum adamların çogu Allaha inancı yok Maddeye tapıyorlar maymuna tapıyorlar.Maymuna tapana mı inanıcam.

Sende başkalarının işini yapma git fıroydunu oku.Bırak bu işleri işin ehillerine.Haydi.Git okumaya başla.

Ha okuduklarınıda gel burda yaz biz cahiliz ya sadece sen okudun.

Laf-salatası ve demogoji uzmanısın başka birşey değil.

Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 15:19   |  #48  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Laf-salatası ve demogoji uzmanısın başka birşey değil.

konu i3 froud du araya sokan sensin.Konuyu nerden nereye getirdin.Okumuş cahilsin at gözlükleri çıkar.Bu işi düzgün yapanlara yalancı kendinede herşeyi en iyi bilen deme.Bu işte daha yenisin.Daha çok oku daha çok pc kur sök tak 15 yıl geçir yazılım yaz sonra gel burda pc tavsiye et.Şaunda senin yaptıgın binanın temeli saglam değil.Daha saglam temeller kur kurdukdan sonra gel burda pc topla.Haydi çalışmalara başla.10 yılda pişersin.

DiamondMines
10-02-2014, 15:21   |  #49  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj

konu i3 froud du araya sokan sensin.Konuyu nerden nereye getirdin.Okumuş cahilsin at gözlükleri çıkar.Bu işi düzgün yapanlara yalancı kendinede herşeyi en iyi bilen deme.Bu işte daha yenisin.Daha çok oku daha çok pc kur sök tak 15 yıl geçir yazılım yaz sonra gel burda pc tavsiye et.Şaunda senin yaptıgın binanın temeli saglam değil.Daha saglam temeller kur kurdukdan sonra gel burda pc topla.Haydi çalışmalara başla.10 yılda pişersin.

Biraz bekle sonra yazarım.

Kapalı Hesap (153334)
10-02-2014, 15:42   |  #50  
Kapalı Hesap
6,419 mesaj
Biraz bekle sonra yazarım.

demekki sadece chip online da değil diger formlardada beyin yıkıyorsun donanım haberdede varsın şimdi açıklarını açmak istemiyorum rezil olma.

http://forum.shiftdelete.net/mas ... izi-bekliyorum.html

Son Düzenleme: Kapalı Hesap (263739) ~ 10 Şubat 2014 15:46