Toshiba Satellite A500-1C0 nasıl bir laptop?

burcio
28-03-2010, 00:15   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Merhaba,
Laptop alacağım ve BİMEKS'ten almam (değiştirme nedeniyle) gerekiyor. Şimdiye kadar MSI, ASUS ve DELL kullanmış biri olarak TOSHIBA olsa nasıl olur diye düşünüyorum. Limitim 2359 TL. Çok ısınmayan, sağlam-dayanıklı ve sorunsuz  bir laptop arıyorum. Office-istatistik programları, internet, müzik, film dışında da çok kullandığım söylenemez. Oynadığım oyunlara hemen her laptop dayanır :D Oyuncu değilim.. :))) Bu ürünü böyle bir kullanıcı için tavsiye eden var mı? Ya da BİMEKS'ten başka bir alternatif sunabilecek olan var mı?Ne dersiniz?
Toshiba Satellite A500-1C0 özellikleri de şöyle:

•                                                             İşlemci Üreticisi :                             Intel®
  •                                                             İşlemci Modeli :                             Core™2 Duo
  •                                                             İşlemci Numarası :                             P7450
  •                                                             İşlemci Hızı :                             2,13 GHz
  •                                                             Bellek :                             4 GB
  •                                                             Disk Kapasitesi :                             500 GB
  •                                                             Ekran Boyutu :                             16"
  •                                                             Ekran Kartı Belleği :                             1 GB
  •                                                             Ekran Kartı :                             GT230
  •                                                             İşletim Sistemi :                             Windows 7 Home Premium
  •                                                             Dahili Web Kamera :                             Evet/Var
  •                                                             Ağırlık :                             2,77 kg
  •                                                             Ön Bellek (L2 Cache) :                             3 MB
  •                                                             Ekran Kartı Türü :                             Harici
  •                                                             Max. Bellek Desteği  :                             8 GB
  •                                                             Bellek Türleri :                             DDR3
  •                                                             Ekran Çözünürlüğü :                             1366 x 768 px
  •                                                             Kablosuz Ağ :                             802.11b, 802.11g
  •                                                             Optik Medya Türü :                             DVD±RW
  •                                                             Entegre SIM Kart :                             Hayır/Yok
  •                                                             Entegre 3G Modem :                             Hayır/Yok
  •                                                             Klavye :                             Türkçe Q
  •                                                             Pil Süresi :                             1 - 4 s
  •                                                             Pil Hücre Sayısı :                             6

bora_23_06
28-03-2010, 01:55   |  #2  
Taze Üye
3 mesaj

merhaba kardeş ben daha 15 gün önce toshiba a500 19w aldım bahçelievlerden nakit 1900 bence git onu al internetten bu serii özelliklerine de bakarsın...

burcio
28-03-2010, 01:59   |  #3  
OP Taze Üye
6 mesaj

Teşekkürler bora_23_06.. ama belirttiğim gibi BİMEKS'TEN almak zorundayım...

yakamoz5261
30-03-2010, 13:40   |  #4  
Yıllanmış Üye
135 mesaj

BİMEKS DEN SOYLEDİĞİN FİYATA EN İYİ TOSHİBA BU BENCE

burcio
30-03-2010, 19:39   |  #5  
OP Taze Üye
6 mesaj

Teşekkürler yakamoz 5261
Ben de ona karar verdim gibi.. bakalım..
Hiç kullanan yok mu yahu bu laptoplardan?

IceManF1
30-03-2010, 20:35   |  #6  
IceManF1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,546 mesaj

Arkadaşın önerdiği Core i5 işlemcili Toshiba'yı öneririm.

burcio
31-03-2010, 19:39   |  #7  
OP Taze Üye
6 mesaj

Toshiba Satellite A500-1F4'ü almış bulunmaktayım... Bakalım nasıl çıkacak? :))

IceManF1
31-03-2010, 21:45   |  #8  
IceManF1 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,546 mesaj

Hayırlı olsun.