Toshiba TS608 Hakkında

computerdelisi
26-12-2006, 17:57   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
103 mesaj

Arkadaşlar uzun zamandır, bayramda alabilmek için telefon araştırması yapmaktayım. Asus V70'i , Philips 608' i eledim. Geriye bir Motorola L7 bir de Toshiba TS608 kaldı. Sizce Motorola L7 'mi yoksa Toshiba TS608' i mi almalıyım.
Toshiba telefon daha önce kullanmadım. Ve maalesef kullanan bir arkadaşım olmadı. Ancak özellikleri gayet güzel. Fiyatıda ona göre cazip. Motorola L7 ile kıyaslanamayacak bir telefon. Ancak Asus ve Philips de çıkan eksiklikler toshiba' da da çıkarmı diye korkuyorum. Yani Bluetooth' da sorun olur mu? Ben istediğim boyutta dosyayı istediğim telefon mıdeline gönderebilirmiyim ??

Bilen varsa gerçekten çok ihtiyacım var.

Not: Bu telefonlar için en uygun fiyat koysepete.com 'dur. (araştırdım.)

Kolay Gelsin..
İlginize Teşekkürler...
MSN: webmaster@computerdelisi.net

muammerturkmen
26-12-2006, 19:57   |  #2  
Yıllanmış Üye
359 mesaj

Toshiba bluetooth ve şebeke konusunda sorun çıkarabiliyormuş galiba http://shiftdelete.net/site/content/view/745/150/ sağolsunlar baya sevmişler telefonu yazdıkça yazmışlar koca bir çarpı at üstüne derim daha fazla problemleride varmış.

motorola fazla öneremiyorum bir süre sonra ses çıkaran ve alan yerlerinde sorunlar çıkmaya başlıyabiliyor.

nokia yada ericsson da bir tercih yapmanı öneririm kısa zamanda değiştirmek gibi bir planın yoksa.

Son Düzenleme: muammerturkmen ~ 26 Aralık 2006 19:58
computerdelisi
27-12-2006, 09:40   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
103 mesaj

gerçekten bayağı eksisi varmış. Bende artık telefon alamadan önce shiftdelete.ner e bakıcam...

tahsin053
06-01-2007, 22:06   |  #4  
Yıllanmış Üye
115 mesaj

Bu telefonu ilk çıktığında almıştım ve hiç memnun kalmamıştım. Dünyanın değil, güneş sisteminin en berbat telefonu. Satıp başka telefon almak istedim, telefoncular bile takasa girmedi. Ben de telefonu Ulusta İtfaiye meydanında tezgahın birine iteledim. Sonradan yeni yazılım çıkarılarak telefondaki sorunlar çözülmüş diye duydum ama artık çok geç. Huylandım bir kere. 450 ytl civarında alınacak tek telefon Sony Ericsson K750İ dir. Hiç sorun yaşatmaz, kadayıf gibi telefon. Yakında K 790İ ler de ucuzlar, ben de onu bekliyorum zaten.