TP-Link'ten bir pakette iki ürün!

CHIP Online
16-04-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Wi-Fi ağınızın menzilini genişletmek istiyorsanız, TP-Link'in bu ürününe göz atmadan geçmeyin!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/tp- ... iki-urun_46589.html

TP-LINK, hem hızlı hem de kapsama alanı geniş kablosuz internet için bir kampanya başlattı. Hızlı ve pek çok ihtiyacı bir arada karşılayan TD-W8968 modem/router ile tak-çalıştır özellikli menzil genişletici TL-WA850RE ürünlerini tek bir pakette topladı. Pek çok teknoloji mağazasında satışa sunulan ikili paket, uygun fiyatlı bir çözüm oluşturuyor.


TP-LINK'in 'hepsi bir arada' ürünlerinden TD-W8968 modem/router ile bol ödüllü, şık ve kolay kurulumlu menzil genişletici (range extender) TL-WA850RE ürünü tek bir paket halinde sunuluyor. Böylece ev ve küçük ofisler için uygun fiyatlı, komple kablosuz internet çözümü oluşturan TP-LINK'in her iki ürünü tek bir tuş ile birbirini tanıyıp, her noktadan ulaşılabilen bir kablosuz ağ oluşturuyor.


TP-LINK Perakende Kanalı Satış Müdürü Mert Çataloğlu, 300Mbps hızında ve iki adet 5dbi'lik antene sahip bir modem/router ile yine 300Mbps hızı destekleyen şık bir menzil genişleticinin pek çok ev ve küçük ofis için yeterli bir çözüm olduğunu belirterek, "Bu özel paket ile tüketicilere hızlı bir modem/router ile kapsama alanı, ölü bölge sorunlarını ortadan kaldıracak bir menzil genişleticiyi bir arada sunuyoruz. Üstelik her iki ürünün tek tek alımından çok daha uygun bir fiyata. Böylece tüketiciler hızlı ve çok işlevli ve geniş kapsama alanına sahip bir modem/router ile üzerindeki düğmeye basarak bu modem ile eşleştirilecek bir menzil genişleticiye sahip oluyorlar. Evin, ofisin her noktasında kablosuz internete ulaşmak mümkün oluyor; ölü bölge sorunu ortadan kalkıyor" diyor. Her iki ürünün de kurulumunun ve kullanımının basit olduğunu vurgulayan Çataloğlu, tek bir paket ile hızlı, kapsama alanı geniş ve güvenilir kablosuz ağ oluşturulduğunu ifade ediyor.


Türkiye genelindeki pek çok teknoloji mağazasında satışa sunulan TP-LINK'in özel paketinde yer alan TD-W8968 modem/router, 300Mbps hızında çok işlevli bir ürün. Birden fazla cihazla internete bağlanılan bir ev ile küçük bir ofisin kablosuz ağ gereksinimlerini rahatlıkla karşılayabilen bu ürün, ADSL++ modem özelliğinin yanında hem NAT router (yönlendirici), hem switch (anahtar), hem de kablosuz N erişim noktası (Access point), hem de 3G router özelliklerine sahip. Böylece yerel ağ (LAN) yanı sıra Ethernet WAN (geniş alan ağı) kurabilmeyi sağlayan ürün, USB giriş yuvası sayesinde farklı cihazların bağlanmasına da olanak veriyor (TP-LINK TD-W8968 modem/router'a ilişkin daha ayrıntılı bilgi için bu sayfaya göz atabilirsiniz.)


Tüm Konu: TP-Link'ten bir pakette iki ürün!

Kaynak: www.chip.com.tr