TP-Link'ten VoIP destekli router

CHIP Online
08-12-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Depolama paylaşımı, yazıcı paylaşımı, FTP, VoIP ve daha fazlası, TP-Link'in bu yeni router'ında var!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/tp- ... i-router_37398.html

TP-LINK tarafından geliştirilen TD-VG3631 300 Mbps kablosuz bağlantı hızına sahip çok fonksiyonlu modem router, ev veya ofis kullanıcılarına hızlı ve kesintisiz internet bağlantısı erişim ve paylaşma olanağı ile sesli-görüntülü iletişimde tasarruflu seçenekler sunuyor. VoIP fonksiyonu ile kullanıcılar, arayan kimliği gösterme, çağrı bekletme, çağrı tutma, çağrı yönlendirme, 3 yönlü konferans aramaları ve sesli mesaj özelikleri ile sabit hat ve VoIP telefon hizmetini kullanarak, istenildiğinden hatlar arası geçiş yaparak telefon maliyetlerinden tasarruf edebiliyor. Cihaz ayrıca, sesli mesaj işlevlerini etkinleştirmek için USB depolama özelliği sunmasının yanı sıra, 2 USB port sayesinde kullanıcılara ftp fonksiyonları ile dünya çapında ağ üzerinden dosya ve medya paylaşımı imkanı da sağlıyor.


TD-VG3631 başlıca özellikleri şöyle sıralanıyor:


Ofisler için all-in-one cihaz: ADSL2+Modem Router TD-VG3631,ofislerde bağlantı için ihtiyaç duyulan her özelliği taşır. Kullanıcılar, konferans konuşmalarını ve uzun mesafe aramalarda tasarruf sağlarken aynı zamanda yüksek hızda kablosuz internet paylaşımına da erişebiliyorlar.


VoIP veya Sabit hatlar: 1 FXO port ve 2 FXS port ile kullanıcılar sabit telefon hatlarıyla uyumluluk açısından kolaylıkla VoIP'e geçiş yapabilirler. Sabit hatlar ve VoIP ağlarına erişim ile kullanıcılara her iki alanda da kolaylık sağlanıyor.


Telefon İşlevselliği: Arayan kimliği gösterme, çağrı bekletme, çağrı tutma, çağrı yönlendirme, 3 yönlü konferans aramaları ve sesli mesaj gibi özellikleri destekleyen TD-VG3631 kullanıcılara, geleneksel telefon hizmetleri ile erişebildikleri tüm özeliklerin daha da fazlasına erişme imkanı sağlıyor.


Çok Yönlü USB Paylaşım Portları: TD-VG3631'in çok yönlü USB 2.0 portları sayesinde ftp server özelliğini kullanarak kullanıcılar, evdeki ağ üzerinden farklı bilgisayarlar ve hatta uzaktaki bilgisayarlar ile dosya ve medya paylaşımını gerçekleştirebiliyor. Ayrıca kullanıcılar, internet üzerinden erişebilecekleri USB depolama özelliği ile cihazlarına sesli mesaj işlevselliği de ekleyebilmenin avantajına sahip oluyorlar.


Değiştirilebilir LAN / WAN Port - Çok Yönlü Bağlantı: TD-VG3631 kullanıcılara değiştirilebilir LAN/WAN portlarını kullanıp ADSL, kablo veya fiber modem üzerinden farklı bağlantılarda esneklik sağlayarak ADSL veya Ethernet WAN bağlantılarını destekliyor.


Tüm Konu: TP-Link'ten VoIP destekli router

Kaynak: www.chip.com.tr