TP-LINK Ürünlerini Kurmak Artık Çok Daha Kolay...

TP-Link Türkiye
03-02-2015, 17:51   |  #1  
TP-Link Türkiye avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
154 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2013

Değerli Forum Kullanıcıları,

TP-LINK, ürünlerinin kurulumları için Kolaykurulum.Net internet sitesini hizmete sundu. Ürün kurulum videolarının yer aldığı sitede, hemen hemen tüm ürünlerin kolay kurulum videolarına ulaşmak mümkün.

Dünyanın lider kablosuz ağ markası TP-LINK, pazar başarısını 'maksimum müşteri memnuniyeti' felsefesi ile perçinliyor. Kullanıcıların kolay erişebileceği, kolay kullanabileceği, iyi hizmet alacağı, kaliteli ürünler sunmayı ilke edinen şirket, yepyeni bir uygulama ile kullanıcı memnuniyetini artırmayı hedefliyor. Türkiye'de bir ilk olan Kolay Kurulum sitesinin amacı tüketicilere daha iyi hizmet vermek.

Ürün kutuları içinde yer alan kurulum şeması ile yetinmek istemeyen kullanıcılar için ürün kurulum videolarının yer aldığı web sitesini hizmete açan TP-LINK, bu web sitesinde her bir modelin tek tek kurulumlarının gösterildiği videolara yer veriyor. Kullanıcılar bu videoları izleyerek, adım adım ürün kurulumlarını çok daha kolay bir şekilde yapabilecekler. Ürün kurulum videolarının yanı sıra kullanım kılavuzlarına da bu site üzerinden ulaşmak mümkün. Mobil cihazlarla uyumlu olan siteye, akıllı telefonlar ve tabletlerden de erişerek kurulum videolarını izlemek mümkün olacak.

Kurulum videoları içinhttp://www.kolaykurulum.net

Saygılarımızla,

Turhost