TP-Link'in Yüksek Kapasiteli PowerBankı Türkiye'de

TP-Link Türkiye
21-10-2016, 15:00   |  #1  
TP-Link Türkiye avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
162 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2013

Akıllı cihazları güvenli şekilde şarj eden power bank modelleri olan TP-Link, yeni, çok güçlü bir modeli satışa sunuyor. Ally serisi TL-PB15600 model ürün, güçlü pili ile tam doluyken bir iPhone 6S’i 7.7 kez şarj edebiliyor.

Telefonların şarj sorununu her yerde, kolaylıkla çözmeyi sağlayan yedek şarj birimlerine (power bank) ihtiyaç sürekli artıyor; buna paralel olarak ürün sayısı da çoğalıyor. Bu pazarda güvenli, kaliteli ve sağlam ürünleriyle haklı bir paya sahip olan TP-Link®, 15600mAh kapasiteli, güçlü yeni bir modeli satışa sunuyor. Ally serisi TL-PB15600 model adına sahip olan ürün tam doluyken iPhone 6S’i 7.7 kez, ipad Mini 4’ü ise 2.6 kez şarj edebilecek güce sahip.

Güçlü bir power bank olan TL-PB15600, aynı zamanda güvenli ve uzun ömürlü bir ürün. Soğuk havalarda dahi mevcut kapasiteyi koruyan üstün LG pil hücreleri kullanılan power bank’ta pilin ömrü daha uzun sürüyor. 15600mAh kapasitesi sayesinde de uzun süre şarj edilmeden kullanılabiliyor. Özellikle uzun yolculuklarda, kamplarda, doğada iken akıllı cihazların şarj sorunu için çözüm sunan TL-PB15600, güçlü pili sayesinde birden çok cihazı şarj edebilecek kapasiteye sahip.

Aynı anda iki cihazı birden şarj edebilecek şekilde tasarlanan üründe, hem tablet bilgisayar gibi geniş bataryalı cihazları, hem de küçük bataryalı akıllı cihazları şarj edebilecek iki esnek çıkış noktası yer alıyor. TP-Link’in yeni power bank’ı Akıllı Şarj Teknolojisi ve 5V/2.4A ultra hızlı şarj çıkışı sayesinde şarj süresinden de tasarruf sağlıyor. Ürün örneğin iPhone 6S Plus’ı normal tam şarj süresi olan 250 dakika yerine 150 dakikada tam şarj edebiliyor. Böylece şarj süresinden yüzde 40 tasarruf sağlıyor. Yüksek pil kapasitesine rağmen ürünün kendi şarj süresi de son derece kısa. Ürünün boş pili tam olarak 5.8 saatte şarj olabiliyor. Bu kapasitede diğer power banklarda bu sürenin 13.3 saat olduğu düşünüldüğünde TL-PB15600’ün turbo hızlı şarj etme ve şarj olma özelliği daha net ortaya çıkıyor.

TP-Link’in diğer power bank’ları gibi son derece güvenli olan ürün, kısa devre, aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı şarj ve aşırı ısınma gibi sorunlardan ürünü koruyan güvenlik özellikleriyle donatılmış. Şarj edebildiği cihaz tipi de fazla olan power bank, sadece akıllı telefon ve tablet bilgisayarları değil IOS, Android ve windows uyumlu ve USB’den şarj olabilen diğer pek çok cihazı da (dijital kamera, akıllı saat, oyun konsolu vb) şarj edebiliyor.
Üzerinde bir led fener de olan ürün iç ya da dış ortamlarda el feneri olarak da görev görüyor.

Ürüne ilişkin ayrıntılı bilgi için:
http://www.tp-link.com....at-5689_TL-PB15600.html