TP-Link'ten Bütçe Sarsmayan Karne Hediyeleri

TP-Link Türkiye
23-01-2019, 13:40   |  #1  
TP-Link Türkiye avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
151 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2013

Ailelerin çocukları ile kesintisiz iletişim kurmasını sağlayacak olan TP-Link Neffos C7 akıllı telefon ve TP-Link powerbank’lar bütçe sarsmayan karne hediyesi seçenekleri.


Yarıyıl tatili yaklaşınca pek çok aile çocukları için karne hediyesi arayışına giriyor. Günümüz çocuklarının hediye beklentileri arasında teknolojik ürünler ve bunların da başında akıllı telefonlar geliyor. Hem çocukların beklentisini karşılayan hem de aile bütçesini sarsmayan TP-Link® akıllı telefon ve powerbank’lar bu yıl ideal karne hediyesi seçenekleri arasında yer alıyor.

TP-Link’in kolay kullanımlı ve uygun fiyatlıNeffos C7akıllı telefon modeli, çocukların kullanımı için uygun bir telefon. Özellikle özçekim (selfie) seven çocukları memnun edici özelliklerle donatılmış olan Neffos C7, 8M piksel ön kamerası ve on seviyeli gerçek zamanlı güzellik modu ile en kusursuz görüntüyü yakalama olanağı sunuyor. Arkadaşları ile grup fotoğrafı çekmeyi seven çocuklar, Neffos C7’nin 86 derece geniş açılı ön kamerası sayesinde kalabalık arkadaş gruplarıyla sorunsuzca selfie’ler çekebiliyor. Neffos C7’nin 13M piksellik arka kamerası ise PDAF (Faz Algılamalı Otomatik Odaklama) özelliğine sahip ve bu sayede her anı yakalamak mümkün.

Şarjım bitti sorununa son!

TP-Link’in geniş powerbank (yedek şarj birimi) ailesinin üyeleri, akıllı telefona sahip olan çocuklar için uygun bir hediye seçeneği. Anne-babaların çocukları ile kesintisiz iletişimi için de önemli olan powerbank’lar sayesinde ‘şarjım bitti’ sorunu ortadan kalkıyor. TP-Link’in son derece kaliteli ve güvenli, sertifikalı powerbank’ları çantada, cepte rahatlıkla her yere taşınabiliyor ve her yerde şarj olanağı sunuyor. Farklı pil kapasitelerine göre bir akıllı telefonu birden çok kez şarj edebilme özelliğine sahip olan TP-Link powerbank’ların bazı modellerinde çift şarj girişi yer alıyor. Bu sayede aynı anda iki cihaz şarj edilebiliyor. Universal uyumluluğa sahip olan TP-Link powerbank’lar, sadece akıllı telefonları değil, tablet bilgisayar başta olmak üzere USB’den şarj olan pek çok cihazın şarjı için kullanılabiliyor.

 

Turhost