TP-Link'ten Taşınabilir Ethernet Adaptörleri

TP-Link Türkiye
11-11-2016, 16:32   |  #1  
TP-Link Türkiye avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
159 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2013

TP-Link, kablo ile internete bağlanmak isteyen ama cihazında Ethernet girişi olmayan kullanıcılar için USB bağlantılı Ethernet adaptörleri sunuyor. En yeni model olan UE330, hem USB 3.0 desteğine sahip hem de üzerinde yer alan üç adet ek giriş sayesinde USB çoklayıcı işlevi de görüyor.


Ağ çözümleri alanında dünyanın lider üreticisi TP-Link®, kullanıcıların ağ bağlantısı konusunda pek çok gereksinimini karşılayan ürünler sunuyor. Bunlar arasında yer alan Ethernet adaptörleri, taşınabilir bilgisayarında Ethernet giriş yuvası olmadığından kablolu olarak ağa bağlanamayan kullanıcıların sorununa çözüm getiriyor. Bir tarafında USB ucu, diğer tarafında Ethernet girişi olan bu adaptörler bilgisayarın ya da Ethernet üzerinden ağa bağlanmak istenen USB girişi olan her hangi bir cihazın USB girişine takılarak kullanılıyor.

UE200, UE300 modellerinden sonra yakında satışa sunulacak olan UE330 model Ethernet adaptörü, aynı zamanda USB çoklayıcı işlevine de sahip bir ürün. Rahat taşınabilecek, kompakt yapıdaki ürünün üzerinde ek olarak üç adet USB girişi daha yer alıyor. Bu sayede UE330’un bağlandığı sisteme USB’den üç cihaz daha bağlamak mümkün oluyor. Yani UE330, işgal ettiği USB girişine karşılık, kullanıcılara üç giriş veriyor.

1000Mbps transfer hızına sahip olan Gigabit Ethernet bağlantısı sağlayan UE330, USB 3.0 desteğine sahip. Ürün üzerinde yer alan ek üç adet USB girişi de 3.0 desteği ve dolayısıyla yüksek transfer hızı sunuyor. Notebook, ultrabook, Chromebook ve masaüstü bilgisayarlara ek Gigabit Ethernet girişi sağlayan UE330, kurulum CD’si ya da başka bir program gerektirmeden tak&çalıştır özellikli bir ürün. Ürünü kutusundan çıkarıp, kullanılmak istenen sistemin USB girişine takmak, çalışması için yeterli.

Gelişmiş yonga setine sahip güvenli bir ürün olan UE330, Windows, Mac OS X, Chrome OS ve Linux OS işletim sistemleri ile uyumlu olup, hızlı ve kararlı bir bağlantı sağlıyor. Sadece 31x23x96 mm boyutlarındaki ürün, her yere rahatlıkla taşınabiliyor.

Ayrıntılı bilgi için: http://www.tp-link.com/en/products/details/cat-5688_UE330.html