Transformers hayranlarıyla buluşuyor

Beqora
01-07-2011, 18:19   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
31 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2011

 

Transformers: Dark of The Moon oyunu, raflardaki yerini alıyor.
Yeni aksiyon oyunu, oyunculara filmin konusunun hemen öncesinde geçen orijinal bir hikaye sunuyor. Autobots ve Decepticons arasındaki savaş devam ediyor, Activision Publishing, Inc.’inyeni video oyunu Transformers: Dark of the Moon bugün raflardaki yerini alıyor. Başarılı geliştirici High Moon Studios tarafından yaratılan ve Hasbro’nun efsanevi Transformers markasına dayanan oyunda oyuncular Megatron’un sinsi planını ortaya çıkarmak üzere.
Transformers: Dark of the Moon oyuncuları merakla beklenen filmin hemen öncesinde geçen orijinal bir hikayede, heyecanlı savaşlara sokacak diyen Activision Publishing İdari Başkan Yardımcısı David Oxford,  “High Moon Studios ekibi tek kişilik oyun boyunca anlatılan inanılmaz bir Transformers hikayesi sunuyor ve oyunculara multiplayer aksiyonu içindefavori karakterleriyle oynama şansı veriyor” diye konuştu.
Activision filme bağlanan hikayesiyle müthiş bir öncü oyun sunduğunu vurgulayan Hasbro Dijital Medya ve Pazarlama Başkan Yardımcısı Mark Blecher,  “Hasbro, Transformers markasının hayranlarına ve oyunculara, Transformers: Dark of the Moon deneyimini daha da geliştirecek olan heyecan dolu bir video oyunu sunmaktan gurur duyuyor” dedi.
Stealth Force ismindeki yeni bir oyun mekaniğine sahip olan Transformers: Dark of the Moon oyunu, oyuncuların Robot modunun silah ve ateş gücüyle Taşıt modunun çeviklik ve manevra yeteneğini bir araya getiren üçüncü bir mele formuna dönüşebilmelerini sağlıyor. Orta Amerika ormanları, Siberya askeri tesisleri, şehir merkezleri gibi dünyanın dört bir yanındaki eşsiz ortamlarda geçen oyunda oyuncular insan ırkını kurtarmak için favori Transformers karakterlerinin rolüne bürünecekler. Ayrıca oyuncular oyunu online multiplayer oyun modlarında arkadaşlarıyla birlikte veya onlara karşı oynayabilecek, karakterlerinin görünümlerini, silahlarını ve yeteneklerini diledikleri gibi değiştirebilecekler.
Transformers: Dark of the Moon, Microsoft Xbox 360 video oyun ve eğlence sistemi ve PlayStation 3 bilgisayar eğlence sistemi için satışta.