"ts" formatı

omura
13-06-2013, 20:55   |  #26  
omura avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj
Alıntı: padisah  
.ts formatlı video next next star uydu alıcı ile kaydettim ve gom player ile izledim.(Ben.)

Evet ama bu kayıt smart tv den kaydedildi belki sizin uydu alıcınız kaydedilen içeriği şifrelemiyor olabilir o nedenle yukarıdaki yeni eklenen linklerden videoları açmayı denerseniz bi sonuç alabiliriz belki cevap için teşekkürler

padisah
13-06-2013, 20:58   |  #27  
padisah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 178
2,190 mesaj
Alıntı: omura  

Evet ama bu kayıt smart tv den kaydedildi belki sizin uydu alıcınız kaydedilen içeriği şifrelemiyor olabilir o nedenle yukarıdaki yeni eklenen linklerden videoları açmayı denerseniz bi sonuç alabiliriz belki cevap için teşekkü

Olabilir.

murat5038
13-06-2013, 23:56   |  #28  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj
Alıntı: padisah  
.ts formatlı video next next star uydu alıcı ile kaydettim ve gom player ile izledim.(Ben.)

Sizin Açtığınız Sorunda buna benzer Onun için konunda hangi cihaz diye sordum :) Bu sorun cihaz ve yayına göre kodekleri değişiyor. şifreli kodek gönderiyorlar. En başdan okursanız Normalde sizin formatı ve Konu sahibinin formatını açacak Klite olduğunu söyledim. Hatta denemeler yaptık :) ben yapamadı isem başka birininde yapacağını sanmam. Çünkü Bu Hem codec hemde şifreyi demux ve encrpt edilmesi lazım :)

murat5038
13-06-2013, 23:58   |  #29  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj

Evet ama bu kayıt smart tv den kaydedildi belki sizin uydu alıcınız kaydedilen içeriği şifrelemiyor olabilir o nedenle yukarıdaki yeni eklenen linklerden videoları açmayı denerseniz bi sonuç alabiliriz belki cevap için teşekkü

Malesef Sorununuz çözülemiyecek bişey, Kayıdı Başka birşeyler alıp anca oynatabilirsiniz. Tv kartı alıp bilgisayarınızdan kaydedin öyle deneyin.

omura
14-06-2013, 03:22   |  #30  
omura avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj
Alıntı: murat5038  
 Malesef Sorununuz çözülemiyecek bişey, Kayıdı Başka birşeyler alıp anca oynatabilirsiniz. Tv kartı alıp bilgisayarınızdan kaydedin öyle deneyin.

Kayıtların sadece tv de çözülmesi çok ilginç yeni TV'ler her ne kadar akıllı diye geçiyor olsalar da ama bi bilgisayarın hızına ve işlem kapasitesine yaklaşmak tan çok uzaklar bu da insanı haliyle şaşırtıyor sınırlı işlem kapasitesine sahip olan bu cihazların aça bildiği videoyu bilgisayarınız da ne kadar uğraşsanız da açamıyor olmanız tuhaf doğrusu

murat5038
14-06-2013, 18:27   |  #31  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj

Kayıtların sadece tv de çözülmesi çok ilginç yeni TV'ler her ne kadar akıllı diye geçiyor olsalar da ama bi bilgisayarın hızına ve işlem kapasitesine yaklaşmak tan çok uzaklar bu da insanı haliyle şaşırtıyor sınırlı işlem kapasitesine sahip olan bu cihazların aça bildiği videoyu bilgisayarınız da ne kadar uğraşsanız da açamıyor olmanız tuhaf doğ

:) malesef güvenlik için konulmuş birşey olduğu için çözülmesi ile uğraşmak gerekli ve bunu devam lı yapcağını düşünürsek kırmakla uğraşacağına başka aygıtla kayıt yapmak daha mantıklı. Hacker ve paralı yayınların illegal yöntemle alınanaması için yapılmış bir önlemdir.