ttn telefonları hakkında bilgisi olan varmı

omer_cloud
31-12-2008, 10:44   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
69 mesaj

ttn telefonları hakkında bilgisi olan varmı? özellikle tv telefonu nasıl, bilgi verebilirmisiniz.

İtacHi_
31-12-2008, 11:31   |  #2  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

TTN mobile sağlam bir marka bence.Hele bunu çift sim kartlı telefonlarda çıkan testten rahatca geçebilmesiyle benim gözümde değeri arttı.Ancak görünümleri pek hoşuma gitmiyor.Class telefonlar belkide bana göre değil.Ama kısacası telefonların stillerini seviyorsan gayet güzel telefonlar tavsiye edebilirim...Beğendim

STEELHEAD
31-12-2008, 12:29   |  #3  
Yıllanmış Üye
168 mesaj

KESİNLİKLE AMA KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM.  
4 Ay önce TTN D550 aldım
özelliklerinde 2mp kamera yazmasına rağmen 640*480 VGA modunda çekim yapıyor.
şarzı en fazla 2 gün gidiyor. şu anda serviste. bu 2. yollayışım.
4 defa yollamayı düşünüyorum. kutusunun üzerinde JET servis VİP hizmet falan yazıyor. yok kapıdan alıyolarmış falan filan. hepsi yalan.
en az 50 defa mail çekmeme gağmen (farklı faal'e) bir tane cevap yazmadılar.
telefon açıyorum beni teknik servise bağlıyolar. diyorum beni müdürünüze bağlayın, bağlamıyolar.
bunları AVEA ya da şikayet ettim.  hani 39 ytl ye kampanyası varya o bakımdan.
bu markanın ismini gördükçe deli oluyorum.

hattlarda ya ACİL yazıyor ya HAT YOK. başka telefonlara  taktığım zaman takır takır konuşuyorum.
bazen 1. hat yapıyor bazen 2. hat.

yakında Tüketici hakem heyetine başvurmayı düşünüyorum.

Son Düzenleme: STEELHEAD ~ 31 Aralık 2008 12:31
İtacHi_
31-12-2008, 13:37   |  #4  
İtacHi_ avatarı
Yıllanmış Üye
1,894 mesaj

Arkadaşım bu her markada olabiliyor.İSter nokia olsun ister sony-ericsoon.Şansa seninde eline bozuk mal düşmüş.Benimde bi arkıma hatalı N70 düştü.Servise gönderdi 1 ay telefonu bekledi.Biraz daha araştırma yaparsan her markada böyle hatalı telefonlar olabiliyor.Birde kamera olayında sana şöyle birşey söliim zaten o telefon 150-200YTL arasında bir telefon.Yani bu fiyata makinadan mütiş görüntü perfonmansı bekleyemessin yanlış olurŞok olmuş(birde 50 kere mail attım diyorssun senin gibi bu sorunlarda başı ağrıyan nokia ve sony-ericsoon kulanıcıları yok mu zannediyorsun adamlar hangi birine baksınlarki yani)

STEELHEAD
31-12-2008, 19:39   |  #5  
Yıllanmış Üye
168 mesaj

nokia ve samsunda da kullandım ve hala kullanıyorum
ama hiç biri kutusuna 2 mp kamera yazıpta içinde VGA çıkmıyor
müşteri hizmetleri bu soruya cevap bile veremiyor.

mmmmmmmmmm
05-01-2009, 19:57   |  #6  
Taze Üye
3 mesaj

ben ttn den m6 aldım kamerası 3mp yazıyor benimkide 640*480 fotoğraf çekiyor.kesinlikle tavsiiye etmem müşteri hizmetleri oyalayıp duruyor.

1974ikra
22-01-2009, 22:43   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

avea kampanyasından d 100 aldım 1 hafta geçmeden bozuldu ankara servisine gönderdim (sakın ha göndermeyin lise mezunu diksiyonlu bi hanımefendi telefon açanları geçiştirmeyi iş edinmiş imei no yoksa teli bulamıyorlar)20dk sonra ara....iki gün sonra ara....
işin aslı ben bişi anlamadım.en sonunda telefon çıktı geldi yanına güzel bi not iliştirmişler kullanıcı hatası sıvı teması tamir etmeden göndermişler.ben ttn büyük bir firma zannetmiştim.büyüklükleri telefonu satana kadarmış.alırken bir daha bir daha düşünün selamlar

01apachi
22-01-2009, 23:56   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,618 mesaj

boşver nokia al..

polat_alemdar
23-01-2009, 16:54   |  #9  
Yıllanmış Üye
160 mesaj
burakesan_1993
Arkadaşım bu her markada olabiliyor.İSter nokia olsun ister sony-ericsoon.Şansa seninde eline bozuk mal düşmüş.Benimde bi arkıma hatalı N70 düştü.Servise gönderdi 1 ay telefonu bekledi.Biraz daha araştırma yaparsan her markada böyle hatalı telefonlar olabiliyor.Birde kamera olayında sana şöyle birşey söliim zaten o telefon 150-200YTL arasında bir telefon.Yani bu fiyata makinadan mütiş görüntü perfonmansı bekleyemessin yanlış olurŞok olmuş(birde 50 kere mail attım diyorssun senin gibi bu sorunlarda başı ağrıyan nokia ve sony-ericsoon kulanıcıları yok mu zannediyorsun adamlar hangi birine baksınlarki yani)
Kusura bakma arkadaş ama saçmaladın :D

xxömür
09-02-2009, 01:53   |  #10  
xxömür avatarı
Yıllanmış Üye
1,574 mesaj

Arkadaşlar ttn,anycool,orite,ng,wentto,letus,general mobile,v.s. v.s. bunların hepsi balon arkadaşlar saman alevi bunların bi anlık hevesine kapılıpta almayın siz gene Sony ericson,Samsung,Benq-Siemens,Motorola, ve ne kadar sevmesemde Nokia  alın başınız ağrımasın ve böylece kafanıza takmayın babalar gibi kullanın cift hat istiyosanızda ya samsung modellerinden alın yada basit 40-50 tl lik telefonlardan alın yanınızda tasıyın zaten cok hafifler sizi rahatsız etmezler