TTnet 2 yıllık sözleşme iptali

DuaLCore
25-06-2011, 09:32   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
125 mesaj

Arkadaşlar 1 senedir netlimitsiz paket kullanmaktadır hatırlatayım 25 gb sonrası 1 mbt e düşüyor.
Not:şu ana kadar hiçbirşekilde 1mbt düşme yaşamadım.60 tl civarı bi para ödüyoruz.
1 senelik daha sözleşme var bunu iptal ettirebilirmiyim? yalnız şunu söyleyelim ben kendi kablolu
adsl modemimi kullanıyorum , ilk 6 ay mı o zamanlar nasıldı hatırlamıyorum 26 ödemiştik internete
1 ay eksikti yani 6 ay yerine 5 ay 26 ödedik neyse iptal ettirirsem ne ücreti alırlar dediğim gibi modem bendendi netlimitsiz 25gb sonrası 1 mbt paket

sata
25-06-2011, 09:54   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

merhaba
sanırım kampanyalı peket yani taahüütlü paket almış hemn kullanmış olduğun kampanya ücretini ödersin hemde aktivasyon  ödersin birde modem ücreti ödersin aklında kalsın iptal ederken modem faturası yansımıyor ekranlarına sonraki ayda modem ücreti geliyor bunun için hasabı kapatırken 1 ay sonra modem ücreti gelir onu ödemeyi unutma çünkü ödemesen hemen takibe alınıyorsun 250 tl avkat masrafı çıkıyo bilgin olsun geçmiş olsun

DuaLCore
25-06-2011, 10:05   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
125 mesaj
Alıntı: sata  
merhaba
sanırım kampanyalı peket yani taahüütlü paket almış hemn kullanmış olduğun kampanya ücretini ödersin hemde aktivasyon  ödersin birde modem ücreti ödersin aklında kalsın iptal ederken modem faturası yansımıyor ekranlarına sonraki ayda modem ücreti geliyor bunun için hasabı kapatırken 1 ay sonra modem ücreti gelir onu ödemeyi unutma çünkü ödemesen hemen takibe alınıyorsun 250 tl avkat masrafı çıkıyo bilgin olsun geçmiş
evet taahhütlüyüm 1 sene daha var modem almadım kendi airties-rt103 üm var canavar gibi anladığım kadarıyla aktivasyon ve kampanya ödeyecez 5 aylık ne kadar tutar bilgin varmı?