TTNET Adil Kullanım Kotası Hakkında

webcik
31-01-2013, 14:15   |  #26  
webcik avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 21
563 mesaj
Alıntı: DiamondMines  
Biz burda birbirimizi yedik adam TTNet'i aradı mı hala şüpeliyim...

ttneti 1 şubattan önce aramayı düşünmüyorum.

Son Düzenleme: webcik ~ 31 Ocak 2013 14:26
webcik
31-01-2013, 14:20   |  #27  
webcik avatarı
OP Yıllanmış Üye
563 mesaj

Öyle iş mi olur. Ben 65GB download yaptım Osmaniye'de, limit 50GB dı. Aradım limiti geçtiniz dedi ve ayın başında düzelecek dediler. O kadar. Bu adam bunun ne zaman düzeleceğini bile bilmiyor ve her ay ne kadar kotası olduğunu da bilmiyor.

öncelikle bilmeden konusma

her ay nekadar kotası oldugunuda bilmiyor demişin ya ben ttnete yeni geçtim.bu akk denen şeyi ilk defa başıma geliyor.daha öncesinde uydunet ( teledünya ) internetini kullanıyordum ve akk saçmalıgı yoktu.ilk defa başıma geldiği içinde bilmiyorum arkadasım.internetimi 22 ocakta aldım.alanyaya taşınmamış olsaydım ttnete kesinlikle geçmezdim.Bu arada sen 65 gb yapmısın ben sadece ocakta 141 gb yaptım.22 aralıktan ocaga kadar ise 40 gb indirme yaptım

Son Düzenleme: webcik ~ 31 Ocak 2013 14:25
kamar33
31-01-2013, 14:35   |  #28  
kamar33 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 35
495 mesaj

Webcik arkadaşım burda herkes sana yardımcı olmaya çalışıyor. Arkadaşlarda bigi vermeye çalışıyor sadece. Rica ediyorum mesaj yazarken konuyu arkadaşlardan yardım almak için açtığını unutma ve arkadaşlara cevap vermek için mesaj yazma. Tekrar söylüyorum burda amacımız sadece yardım etmek.

webcik
31-01-2013, 14:43   |  #29  
webcik avatarı
OP Yıllanmış Üye
563 mesaj

yardım edenlere teşekkür ederimde yok efendim adam konuyu takip etmiyo yok efendim adam ne kadar kotası oldugunu bilmiyo yok efendim nezaman düzeleceğini bilmiyor diyen kişilere cevabımı veriyorum ben.onların bu yazdıkları bana yardımsa kusura bakmayın arkadaslar.yanlışsa yanlış diyin sanki ben onların düşmanıyım kötülüyolar beni

Son Düzenleme: webcik ~ 31 Ocak 2013 14:52
murat5038
31-01-2013, 15:21   |  #30  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj
Alıntı: webcik  
 %90 yanıldınız beyefendi :)

Konuya cevap geldiğinde bakdığımda konu sahibi(sizi) açık olarak görmediğim için o dereceyi verdim :)

webcik
31-01-2013, 15:28   |  #31  
webcik avatarı
OP Yıllanmış Üye
563 mesaj

sabahın 8 de açıkmı oluyo herkez :D en azından ben saat 9:30 10 dan önce açmıyorum

DiamondMines
31-01-2013, 22:09   |  #32  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 988
10,394 mesaj

öncelikle bilmeden konusma

her ay nekadar kotası oldugunuda bilmiyor demişin ya ben ttnete yeni geçtim.bu akk denen şeyi ilk defa başıma geliyor.daha öncesinde uydunet ( teledünya ) internetini kullanıyordum ve akk saçmalıgı yoktu.ilk defa başıma geldiği içinde bilmiyorum arkadasım.internetimi 22 ocakta aldım.alanyaya taşınmamış olsaydım ttnete kesinlikle geçmezdim.Bu arada sen 65 gb yapmısın ben sadece ocakta 141 gb yaptım.22 aralıktan ocaga kadar ise 40 gb indirme yaptım

Arayıp öğrenmeyi düşünmüyorsan 1 Şubata kadar öyle kalsın Internet'in. Sen çok mu biliyorsun da böyle bir soru sordun bu kadar insana webcik denilen şahıs? Kendine çeki düzen ver sana aradın mı aramadın mı diye sorduk, burda neyi bilmemiz gerektiğini açıklarmısın? Konuyu 28 Ocak tarihinde açtın; sınırsız Internet almışsın fakat alırken neden sormadın kotası olup olmadığını ve biz burda sana fikir üretirken neden 3 gün sonra cevap veriyorsun bu şekilde?  

Sana telefon aç öğren dedik, istersen 15 milyon GB indir. Veya madem bu kadar biliyordun, ki ben bildiğinin yanıldığına bile yetmeceğini düşünüyorum, böyle bir soru sorup insanlara farklı farklı cevap oluşturma ortamı sundun?

DiamondMines
31-01-2013, 22:13   |  #33  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj
sabahın 8 de açıkmı oluyo herkez :D en azından ben saat 9:30 10 dan önce açmı

Konuya hakim olsaydın konuyu nereye açacağınıda bilirdin: 'DSL ve Servis Sağlayıcılar'.

webcik
01-02-2013, 10:54   |  #34  
webcik avatarı
OP Yıllanmış Üye
563 mesaj
Arayıp öğrenmeyi düşünmüyorsan 1 Şubata kadar öyle kalsın Internet'in. Sen çok mu biliyorsun da böyle bir soru sordun bu kadar insana webcik denilen şahıs? Kendine çeki düzen ver sana aradın mı aramadın mı diye sorduk, burda neyi bilmemiz gerektiğini açıklarmısın? Konuyu 28 Ocak tarihinde açtın; sınırsız Internet almışsın fakat alırken neden sormadın kotası olup olmadığını ve biz burda sana fikir üretirken neden 3 gün sonra cevap veriyorsun bu şekilde?  

Sana telefon aç öğren dedik, istersen 15 milyon GB indir. Veya madem bu kadar biliyordun, ki ben bildiğinin yanıldığına bile yetmeceğini düşünüyorum, böyle bir soru sorup insanlara farklı farklı cevap oluşturma ortamı sundun?

Zaten bilmediğim için soru sordum bukadar insana.Ben biliyorum diye birşey söylemedim.bilseydim soru sormazdım heralde.İnternet kotası oldugunu biliyordum fakat akk siz paket vardı 119 tl ydi ama benim ona vericek kadar bütçem yoktu.
3 Gün sonra cevap vermemin nedeni alanya gibi gelişmekte olan küçük kasaba gibi biyerde yaşıyorum.3 gün önce saat 11 den akşam 8 e kadar internetim kesili.4440375 Nolu telefonu aradım.Bulundugunuz bölgede çalışma var kabloları yeraltına döşüyoruz.Muhtelemen 1 hafta sürücek internetiniz belirli süreler arasında kesilebilir dedi bize müşterihizmetlerindeki bayan.2. Gün ise evde değildim arkadasım.internetim vardı ama evde ben yoktum.3. günde cevabımı verdim zaten.Aramamamın sebebi ise 31 ocakta konuya cevap verdim.ve 1 gün sonrası 1 şubat.Ben 1 şubatta internet hızım gelmeseydi ozaman arıcaktım.Son 1 gün kala senin böyle bir merakın olsa sen ararmıydın ttneti.Ayrıca benimkisi bir sorun değil.Sorumun cevabını öğrenmek için konu açtım.Sorunum var demedim

Bu arada kendime niçin çeki düzen vereyim onuda söylersen mutlu olurum

Son Düzenleme: webcik ~ 01 Şubat 2013 10:56
DiamondMines
01-02-2013, 18:32   |  #35  
DiamondMines avatarı
Yıllanmış Üye
10,394 mesaj
Zaten bilmediğim için soru sordum bukadar insana.Ben biliyorum diye birşey söylemedim.bilseydim soru sormazdım heralde.İnternet kotası oldugunu biliyordum fakat akk siz paket vardı 119 tl ydi ama benim ona vericek kadar bütçem yoktu.
3 Gün sonra cevap vermemin nedeni alanya gibi gelişmekte olan küçük kasaba gibi biyerde yaşıyorum.3 gün önce saat 11 den akşam 8 e kadar internetim kesili.4440375 Nolu telefonu aradım.Bulundugunuz bölgede çalışma var kabloları yeraltına döşüyoruz.Muhtelemen 1 hafta sürücek internetiniz belirli süreler arasında kesilebilir dedi bize müşterihizmetlerindeki bayan.2. Gün ise evde değildim arkadasım.internetim vardı ama evde ben yoktum.3. günde cevabımı verdim zaten.Aramamamın sebebi ise 31 ocakta konuya cevap verdim.ve 1 gün sonrası 1 şubat.Ben 1 şubatta internet hızım gelmeseydi ozaman arıcaktım.Son 1 gün kala senin böyle bir merakın olsa sen ararmıydın ttneti.Ayrıca benimkisi bir sorun değil.Sorumun cevabını öğrenmek için konu açtım.Sorunum var demedim

Bu arada kendime niçin çeki düzen vereyim onuda söylersen mutlu

AKK'siz paket alman gerekiyordu. Çeki düzen vermene gerek kalmadı daha saygılı yanıt verdin. Bende seni önceden kırdıysam kusuruma bakma. Saygılar.