TTNet'e iki uluslararası ödül birden!

CHIP Online
26-05-2014, 12:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Servis sağlayıcısı TTNet, bu servis ve uygulamaları sayesinde iki uluslararası ödülü kaptı!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/ttn ... l-birden_47336.html

TTNET, Global Telecoms Business'ın düzenlediği '2014 İnovasyon Ödülleri'nde 'Müşteriye Hizmet Eden Yenilikler' kategorisinde iki ödül birden kazandı. TTNET; IPTV Platformu üzerinden alışveriş dönemini başlattığı 'Tivibu Çarşı' uygulaması ve müşteri merkezli uygulamaları hayata geçirdiği Hizmette Mükemmellik Programı (Service Excellence Programme) ile aynı kategoride iki ödüle layık görüldü.


Telekom sektöründeki firmaların yenilikçi projelerinin ödüllendirildiği, sektördeki en prestijli etkinliklerden biri olan ve bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen '2014 İnovasyon Ödülleri'nde; "Sabit Şebeke Altyapısı, Kablosuz Ağ Altyapısı, Toptan Hizmet, Kurumsal Hizmet ve Müşteriye Hizmet Eden Yenilikler" kategorilerinde telekomünikasyon alanında faaliyet gösteren uluslararası birçok önemli firma yenilikçi uygulamaları ile ödül aldı.


Dünya çapındaki telekom firmalarının üst düzey yöneticilerine yönelik hazırlanan, gerçekleştirdiği etkinlikleri ve prestijli ödülleri ile de sektörde önemli bir yer tutan Global Telecoms Business'ın düzenlediği '2014 İnovasyon Ödülleri' töreninde; AT&T, Cisco, Telefónica UK, Alcatel-Lucent, China Mobile, Huawei Technologies gibi uluslararası çok sayıda firmanın geliştirdiği yenilikçi proje ödüllendirildi.


TTNET, yenilikçi projelerin toplam 5 ana kategoride değerlendirildiği ödül töreninde, "Müşteriye Hizmet Eden Yenilikler" alanında iki ödül birden aldı.


TTNET; MasterCard işbirliği ile dünyada bir ilki gerçekleştirerek IPTV Platformu üzerinden alışveriş dönemini başlattığı Tivibu Çarşı uygulamasıyla ödül kazandı.


TTNET aynı kategoride Etiya işbirliği ile gerçekleştirdiği ve müşteri merkezli uygulamaları (CRM)  SEP (Service Excellence Programme - Hizmette Mükemmellik Programı) ile de ikinci ödülünü kazandı. 

Tüm Konu: TTNet'e iki uluslararası ödül birden!

Kaynak: www.chip.com.tr