ttnet kullanıyosanız aman diiym dikkat

cem_batum
09-11-2015, 14:57   |  #1  
cem_batum avatarı
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 7
42 mesaj

Arkadaşlar TTNET dediğimiz firma daha önceden 50TL'lik 8MBPS 50GB AKK paketi bizlere, çaktırmadan 70TL'ye dayatmaya çalışmaktaydı.
Ben bunu görüp olaya zaten direkt olarak müdahale etmiştim. Aynı paketi 51TL ücret ile kullanıyorduk ne zamandır, 1 sene taahhüt anlaşmamız vardı.

Bu çakallar yine ne yapıp edip bizi 16MBPS 75AKK'li pakete yalnızca 5TL fiyat farkı ile geçirebileceklerini söylemişler.
Amcam da tabi 5TL farka bu kadar hizmeti görünce atlamış ki ben olsam ben de atlarım.

3 aylık faturamız birikmiş, ödemeye gittim. 250TL fatura gelmiş. 78TL aylık sabit fatura + 15TL açtırma bedeli ile birlikte.
Neymiş efendim indirimli tarifesi 56.90TL'miş. Ulan madem arada 25-28TL fark var, neden aileme 5TL fiyat farkı var gibi bir bilgilendirmede bulunuyorsunuz.

Tarife değişimi ve yeni taahhüt anlaşması için aradım, 16MBPS hız ve 75GB AKK 56TL 1 sene taahhüte geçip 24 ay sonunda paketi kapattıracaktım. Bu sefer de neymiş efendim anne kızlık soyadı yanlışmış.
Biz ki 8 senelik TTNET kullanıcısıyız, en az 20 defa işlem yapmışızdır, o güvenlik aşamasını en az 35 defa geçmişimdir.

Bugün sizi çakallığınızı yüzünüze vurduk diye mi güvenlik aşamalarını geçememeye başladık?

Bize bu bilgilendirmeyi yapan görevli ve son görüşmeyi yaptığımız kişi hakkında şikayette bulundum. Genel müdürlükten arayıp dinleyecekler.
Ben bu TTNET'in fiyat artırma politikası uğruna insanların bilgisizliğinden yararlanmasından bıktım artık.
Anlayın artık, karşınızda enayi yok, size de tek kuruş fazladan para yok. Sanki keyfimizden TTNET kullanıyoruz arkadaş ya.

ttbpc
09-11-2015, 15:03   |  #2  
ttbpc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 146
1,448 mesaj

bizim buraya ttnetten başka hiçbir şey döşenmiyor Superonline uydunet falan hiçbiri döşemiyorlar ttnet de zar zor döşediler.