Ttnet Mail

xExCaLiBuRx
30-05-2012, 19:54   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
595 mesaj

Arkadaşlar Şu Ttnete Nerden Maıl Atabılırım Hız Konusunda Sevgılerımı Iletıcemde:d Bı Lınk Fılan Verebılırmısınız Bulamadım

ekran kartı
30-05-2012, 20:58   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
1,414 mesaj

Okunmuyor. Okunsa da ilgilenilmiyor. Eğer o postaları okuyan birisi varsa yazdıklarınızı en fazla o okur. 

Ben zamanında tamamiyle düzgün, hiçbir argo ya da kötü söz içermeyen bir yazı yazmıştım. Bir sorunumu bildirmiştim ve bana dönüş yapmaları gerekirdi ama dönüş olmadı. Kusura bakmasınlar ama "müşteri hizmetleri" olması gerektiği gibi değil.

Ne yazmam gerekiyor bana dönüş yapılması için? En pahalı paketinize abone olmak istiyorum mu demeliyim?

Sizin konunuzun altına ben de içimi dökmüş oldum.

TTNET gibi çoğu firma web sayfalarına iletişim formu ya da iletişim e-posta adresi koyar. Buralara gönderilen mesajlara istisnalar hariç HİÇ cevap verilmez. Bu o mesajı atan kişiye bir hakarettir. E-posta ciddi bir şey olarak görülmüyor galiba. Tersine son derece ciddi bir şeydir. Eğer sana atılan mesajları "iplemeyeceksen" oraya iletişim için e-posta adresi yazmayacaksın. Bu yüzden bir kuruma ulaşmam gerekiyorsa varsa telefondan arıyorum. Yoksa e-posta gönderiyorum.

Son dönemde Acer e-postama cevap verdi. Sony vermedi. Bir teknoloji sitesi cevap verdi.

Son Düzenleme: ekran kartı ~ 30 Mayıs 2012 21:00