ttnet modemdeki değişikler ve akk yazılımları

ertugrul_121
19-05-2012, 13:21   |  #1  
ertugrul_121 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
164 mesaj

meraba öncelik le adil kullanım kotasına maruz kalmış kullanıcıyım 50 gb nasıl geciyon diyen salaklara uğraşmıcam ve muhattabım değil 

ttnet hg 521 modem kullanmaktayım bir çok kullanıcı bu modemden kullanır size ttnetin modemdeki bir çok özelliği kapatığı ve tr 069 uzaktan 

kontrol anlamına gelir işte akk yeri burda aktif oluyor bu ayarlar adamlar siz modeme ne yapsanız dahi hızını tekrar düşüryor lar kanımca modem mac numarası ve pc mac nonuz kayıt edililiyor ve ayın birinde tekrar hızınıza ulaşıyorsunuz  yinede  bu ayarların manuel olmaması ilginç geldi paylaşıyım dedim

TR-069 
Vikipedi, özgür ansiklopedi 

Ulaşım Detayları 
CWMP bir metin tabanlı bir protokoldür. Cihazı (CPE) ve otomatik yapılandırma sunucusuna (ACS) arasında gönderilen Siparişler HTTP (veya daha sık HTTPS) protokolü üzerinden taşınmaktadır. Bu seviyede (HTTP) CPE HTTP sunucusu rolü istemci ve AKS rolü davranıyor. Bu aslında akışını kontrol anlamına gelir sağlama oturumda cihazın kendi sorumluluğundadır. 

ve hg 521 

modem in orjinal arayüzleri yazılımı bulamadım ama resimleri buldum 

yazılımı bulanlar varsa burda yardımcı olalım

burdaki resimde dışarıdan ttnet mudale etme izni veren giriş anma ttnet modem de yazılımda değiştirmişler burada bizim hg521 ttnet modem giriş yok 

ise tr06 yani aynı şekilde bir ayar var ama ttnet modemde yok 

Son Düzenleme: ertugrul_121 ~ 20 Mayıs 2012 19:47
Kapalı Hesap (203561)
19-05-2012, 14:17   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 136
4,310 mesaj

bende kendi aldığım 5452 var ama hız düşüyor. 
Tam olarak okumadım ama.