TTnet Netlimitsiz 8 mbps'ye Kadar 15 GB Kotası

LaTenT
11-07-2011, 01:37   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

8mbps'ye kadar Netlimitsiz paketi kullanıyorum. Yıllarca 1 mbps'ye talim ettikten sonra güç bela 6 mbps'ye kadar hizmet vermelerine ikna edebildim. Sonrası felakat. Bu 6 mbps güzide hızla internete girerken 15GB kotam doluvermiş. Hızım tekrar 1 mbps'ye düşürüldü. Yıl olmuş 2011! Bu kotalı işkenceye ödediğim aylık para 59 TL'dir. Türkiye için utanç verici. Lanet ettim.

Karpatlardan kablo aşırtacağına komik kotaları kaldırıp fiyatları düşürün. Geleceğimize, bilgiye kota koyup bu hizmetciğinden fahiş ücretler alan Türk Telekom'u eshefle protesto ediyorum.

xKral61x
02-08-2011, 23:24   |  #2  
Taze Üye
3 mesaj

bunu şikayetle ttnetin resmi sitesine bildir bence

_ROJHAT_
12-09-2011, 18:16   |  #3  
_ROJHAT_ avatarı
Yeni Üye
26 mesaj

Türk Telekom türkiyede tekel olmasından dolayı, lanet kurum milleti soyup soğana çeviriyorlar.. Tüm sağlayıcıların alt yapısı türk telekoma ait olduğu için tekel bir kurum haline geldi.. Bu derece düşük hıza bu kadar çok para veren tek biziz.. Diğer ülkeler 1 gbs hıza geçiyorlar rekor hızlarla uğraşıyorlar, bizler 109 kbs hızla download yapıyoruz.. Bizimki anca kendi halkına taahhütler yaptırsın, ayrıntılarda onlarca masraf çıkarsın, kendi halkını zor duruma soksun, anca kendi halkını sömürsün.. Lanet olsun Türk Telekomun para zihniyetine!!