TTNET Seni Seviyorum !

okinkurt
21-07-2011, 14:16   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

abi bide öle bi hız farkı varki millette mesela 8 mb diyo ama 70 kb indirme hızı ta 8mb nereee 70 kb nere ucurum var aralarında han 8 mb diyip 2-3 mb verse oda iyi gene sana pc in arzalı diyolar ozaman bütün ttnet kullanıcılarının pc leri bozuk sacmalık benden bi öneri cok bilgim yok ama uydu net iyi diyolar hiç değilse sölediği hızı veriyormuş bi araştır istersen.

Karub
21-07-2011, 14:51   |  #27  
Karub avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,652 mesaj
Alıntı: okinkurt  
umursamazlığa bak bassaydın küfürü abi ben olsam bidaha arayıp ne kadar bildiğim küfür var saydırırdım şerefsiz alayı bide dalga gecer gibi kapıyo elemana bak sen ya tam odunluk.
Sen küfür bas bakalım ne oluyor. Senin bilgisayarını bile kontrol edebilme üstünlüğüne sahipler ayrıca tüm konuşmalar kayıda alınır.

faceman
21-07-2011, 14:52   |  #28  
faceman avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,591 mesaj
Alıntı: okinkurt  
abi bide öle bi hız farkı varki millette mesela 8 mb diyo ama 70 kb indirme hızı ta 8mb nereee 70 kb nere ucurum var aralarında han 8 mb diyip 2-3 mb verse oda iyi gene sana pc in arzalı diyolar ozaman bütün ttnet kullanıcılarının pc leri bozuk sacmalık benden bi öneri cok bilgim yok ama uydu net iyi diyolar hiç değilse sölediği hızı veriyormuş bi araştır istersen.

okinkurt sağol zaten 1aydır uydunetten arayıp geçmek istermisiniz diyorlardı bende download hızı nedir dedim bundan 8 kat hızlı dedi bana bende internet sitesinde baktığımda yine ttnet gibi(3mb ye kadar)diyordu yani kesin bir şey söylemiyordu ama ben artık babamıda ikna edip bu ttnet rezaletinden kurtulucam ne olursa olsun aynı hız bile olsa bana hız testi yaptınızmı diye soran teknik elemanlar istemiyorum artık ben iyice bir araştırıcam teşekkürler

okinkurt
21-07-2011, 15:11   |  #29  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj
Alıntı: Karub  
Sen küfür bas bakalım ne oluyor. Senin bilgisayarını bile kontrol edebilme üstünlüğüne sahipler ayrıca tüm konuşmalar kayıda alınır.
bi halta olmaz tt netten mi korkacam o yası geceli cok oldu benim arkadas aramıstı bi sefer topunuzun allah belasını versin dedi bırak bişey olcagını ilgilenmek için geri aradılar onca kazık sokacaklar sessiz kalırsan kazık dahada derine batar iyi niyetten ne anladıkları belli onların arkadaşın yüzüne dalga gecer gibi tel kapatmalarından bırak küfürü iyi bi sopa lazım aslında benim pc yi kontrol etse nolur cezalandırcakmı yani kalksında bişey yapsın bakam benim pcye ne oluyo görek o kurulusun anası aglıyomu aglamıyomu neyse isteyen sessiz kalır dandik nete devam eder zevkler renkler tartısılmaz bende 3g vodofone var banada 8 mb diye sattılar 25 kb net 600 ping var actım bi ton laf ettim kalkıp bişey diyemediler madem benim bölgem 3g yi kapsamıyo niye 8 mb diye satıyon dimi alayı küfrü hak ediyo.