TTnet yanlışlıkla 12 aylık taahhüt verdim ne yapab

unholy182000
16-04-2015, 18:45   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Merhaba arkadaşlar

Şu anda ben askerim evdeki ttnet internet hattım 69 tl lik limitsiz olan tarifedeydi.Herhangibir taahhüt yoktu. Bu hat babamın üstüne kayıtlı.Ben askerden gelince Uydunet'in 29 tl lik tarifesine geçmek istediğim için babama ttnet hattını kapatmasını söyledim. Oda öyle yapmış ama ertesi gün babamı arayıp tabiri caizse bu işten anlamamasından yararlanıp 4b kotalı internet tarifesini 12 ay taahhüt ile kakalamışlar. Sadece telefon konuşmasında taahhüt vermiş yazılı bir şey yok. Bu tarife benim hiç bir işime yaramaz. Ttnet i aradım ama hat sahibi olmadığım için beni kaale almıyorlar tabiikide. Yarın babam gidip tekrar kapatmaya çalışacak ama bir şey olacağını sanmıyorum. Bu konuda ne yapabilirim? Buna rağmen kapatsam internet hattını ne kadar zarara girerim? Yada yine bu 12 aylık taahhütü sınırsız internete çevirebilir miyim?

abdeg33
19-04-2015, 15:50   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
53 mesaj

Normalde 2 hafta içerisinde sorgusuz sualsiz cayma hakkınız var. Ancak firmalar bu süreyi aşırtmak için ellerinden geleni yaparlar. Uğraşırsanız iptal ettirebilirsiniz.