ttnetmuzik dosyalarını dinleyemiyorum

Taner Mutlu
01-08-2009, 21:18   |  #1  
Taner Mutlu avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

arkadaşlar, vista işletimsistemi olan internet explorer 8.0 kurulu yeni bir bilgisayar aldım amattnet muzik sayfasındaki müzikleri açmıyor.Bir mesaj davermiyor.Halbuki xp ve ie 7 kurulu eski bilgisayarım gayet güzel bumüzikleri açıyordu.
Çözümünü bilen yardımcı olursa sevinirim.

Taner Mutlu
02-08-2009, 16:25   |  #2  
Taner Mutlu avatarı
OP Taze Üye
17 mesaj
Alıntı: AdRaMiTi  
Yeni bilgisayarında Media player var değilmi ?
Eğer 10 kullanıyorsan 11'e yükselt.
evet var media player 11 var

Mustafa@PC
02-08-2009, 17:48   |  #3  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Onunla değilde ttnet müzik sayfasında indirip/dinlerken müzikerl o işletim sistemi üzerine lisanslanır. Zaten ttnet müziğin legal olmasının sebebi de bu, başka bir bilgisayarda dinleyemessiniz/kopyalayamassınız. Yapmanız gereken Vista üzerinde iken ttnet müzik sayfasına bağlanıp müzik indirip/dinlemeye çalışmak daha sonra gelecek adımlarda ttnet müzik lisans işlemini vista üzerinde yapacak.

Taner Mutlu
02-08-2009, 19:40   |  #4  
Taner Mutlu avatarı
OP Taze Üye
17 mesaj
Alıntı: Mustafa@PC  
Onunla değilde ttnet müzik sayfasında indirip/dinlerken müzikerl o işletim sistemi üzerine lisanslanır. Zaten ttnet müziğin legal olmasının sebebi de bu, başka bir bilgisayarda dinleyemessiniz/kopyalayamassınız. Yapmanız gereken Vista üzerinde iken ttnet müzik sayfasına bağlanıp müzik indirip/dinlemeye çalışmak daha sonra gelecek adımlarda ttnet müzik lisans işlemini vista üzerinde yapacak.
vista üzerinden ie 8.0 ile ttnetmuzik sistesine bağlanıyorum, müzikleri dinlemeye çalıştığımda ie 8.0 yeni pencerede müzik dosyasını dinletmek için açılıyor , sayfada iken bitti deyip duruyor.Hata mesajı da vermiyor.
ne yaptımsa çözemedim. Müzik dosyasını indirebiliyorum ama bu sefer media player 11 bu dosyayı yürütemiyorum şeklinde mesaj veriyor.

Taner Mutlu
07-11-2009, 18:54   |  #5  
Taner Mutlu avatarı
OP Taze Üye
17 mesaj

sorun çözüldü.command promptan c:\windowsdata altındaki DMR klasörünü silip wma dosyasını media playerda açınca yeni dijital hakları yükledi.