Tuğra ön muhasebe programı

Cemre yazılım
05-08-2015, 16:40   |  #1  
Cemre yazılım avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ağu 2015

 

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı KOBİ'lerin ihtiyaçları göz önünde tutularak geliştirilmiş olan bir muhasabe yazılımıdır.

Kullanım kolaylığı ilkesine önem veren bir ön muhasebeprogramı olan Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı ile işletmenizin günlük ve periyodik ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilirsiniz. Programın içerisindeki farklı modüller bu ihtiyaçları kolayca çözümlemenize, gerekli takipleri ve kayıtlamaları yapmanıza olanak sağlıyor.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı ile müşteri kayıtları oluşturabiliyor, bakiye listeleri hazırlayabiliyor, ödemesi gelen bakiyeleri takip edebiliyor ve cari hesap kayıtlarını görüntüleyebiliyorsunuz.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı'nın stok modülü stok kayıtları açmanıza, stok bakiye listesi oluşturmanıza, stoğunuzun ortalama, minimum, maksimum birim fiyatlarını görüntülemenize imkan veriyor.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı'nda yer alan fatura işlemleri stok ve cari modülleri ile bağlantılı çalışmaktadır ve yapıtğınız işlemleri bu modüllere yansıtmaktadır. Program ile taksitlendirmeyapabiliyor ve ödeme günü gelen taksitlerinizi kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca taksit raporları da alabilmektesiniz.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı ile çek ve senetlerinizi kayıt altına alabiliyorsunuz ve ödemelerini kontrol edebiliyorsunuz.

Cemre Tuğra Ön Muhasebe Programı banka bilgilerinizi de kaydedebiliyor ve hangi bankada ne kadar paranız olduğunu takip etmenize olanak sağlıyor.

Program hakkındaki bilgileri www.cemre.web.tr adresinden bakabilirsiniz.