tuhaf rüyalar

theironman
06-11-2015, 11:10   |  #1  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

rüyamda kendi cenazemi gördüm. böyle musalla taşının üstüne tabutu koymuşlar. tabutun önünde ve cenazeye gelenlerin yakasinda benim fotoğrafım var. öyle anliyorum ölenin ben olduğumu.

cenaze namazi kılınacak. ben bir köşede sandalyede oturuyorum. yanımda çok sevdigim biri ayakta duruyor. sesleniyorum duymuyor beni. gözünden yaşlar akiyor. kimseye yaklaşmıyor öyle duruyor benimle.tek ağlayan o ve bir başka arkadaşım. cenazenin geri kalani sirinler köyü gibi. herkes gayet iyi, bazıları gülüyor. çok bozuluyorum bu duruma hatta rüyamda diyorum kendi kendime ne pis insanlarmissiniz diye.

noluyo burda derken uyandım. iyi ki uyandım.

varmı aranızdxa benim gibi cins rüalar goren?

theironman
06-11-2015, 18:44   |  #2  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
Alıntı: seoizmir  
Ömrün uzamış hocam ;) Rüyasında öldüğünü görenin muradları bir bir olur ömrü bereketlenir uzar.. iyisin yani :)

öyle mi dersin valla sabahtan beri bi kötüyüm şu rüyadan dolayı :)

Gökhan Fenerium
06-11-2015, 23:23   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Allahü teâlâ her insana ölümü muhakkak bir kere gösterir bir şekilde bu benimde başıma gelmişti yani böyle bi rüya bende gördüm. Benim burada çıkardığım ana tema ise, Gerçekten de öldüğümüzde bir şans istememiz olacaktır. Çünkü rüya da tattık zaten o rüyadaki gibi olacaktır. Mezara gömülene kadar her şeyi göreceğiz. İşte bunları bilerek yaşamamızda fayda vardır.