tümünü seçmek,donmak

HPQ-User
25-10-2008, 20:28   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

GENCER sormuş:
SAYIN ....... Bİ DOSYAYI KOPYALARKEN VEYA MP3 LERİ FELAN TÜMÜNÜ SEÇERKEN BAZEN SAĞ TUŞA BASARIZ YA BENİM ONA BASINCA WİNDOWS EXPLORER İLETİMİ KAPAT DİE BİŞEY GELİP EKRAN 4 ,5 SANİYELİĞİNE KARARIYO AMA DUVAR KAGIDINI GÖSTERİYO SADECE AÇDIGIM DOSYALARI KAPATIYOR TEŞEKKÜRLER FORMAT ATILMASI GEREK GALİBA NASIL EVDE FORMAT ATILIR ÖĞRETİR MİSİNİZ TEŞEKKÜRLER

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
XP,CELERON,40GBHARDDİSK,EKRAN KARTI250-512 PROFESYONEL

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 1.1.4322; MSN Optimized;TR; MSN Optimized;TR)

Feel Good
25-10-2008, 20:32   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,688 mesaj

Google'da arasan bir çok sonuca ulaşabilirdin. Ama bu linkten öğrenebilirsin:

Andaç Işık
25-10-2008, 20:39   |  #3  
Andaç Işık avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,407 mesaj
mystical93
Google'da arasan bir çok sonuca ulaşabilirdin. Ama bu linkten öğrenebilirsin:

burda olay gerçekten iyi anlatılmış.burayı kullanabilirsiniz.ayrıca keyiniz yoksa internetten bulabilirsiniz.keysiz 30 gün süresi var

Banned
25-10-2008, 21:37   |  #4  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 21
5,777 mesaj

Bu size özgü bir proplemden çok windowsun bir eksiği ve sisteminizin yetersizliğinde kaynaklanan sorun.  Birçok dosyayı bir defada seçip sağ klik yaptığınız anda windowsa dosya adetleri,türleri ve boyutlarınıda hesaplaması yönünde komut vermiş olursunuz.Özellikle düşük sistemlerde bu işlem uzun süreceğinden bir süreliğine donma yaşanır. Bu donma esnasıda pencereyi kapatma, küçültme vs. işlem yapmaya çalışırsanız belirlenen süre içerisinde explorer.exe yanıt vermediğinden size explorer.exe yanıt vermiyor programı kaparmak istermisiniz uyarısı gelir.Tüm bunlar doğaldır normaldir.Ben dual core 2 gb rame sahip vista sistemimde özellikle küçük boyutlu çok dosyada işlem yaparkende aynı sorunları yaşıyırom. Çok çok iyi bir sisteme sahip olmayan herkesin aynı sorunları yaşadığı biliyorum.Daha önceleri böyle değildi gibi bir sorunuz olabilir.Daha önceleri dosya,dosya ceşitleri ve boyutlarıda bu kadar çok değildi.

Banned
25-10-2008, 21:45   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj

daha performanslı bir pc'i istiyorsan işlemcinle ekran kartını yükseltmelisin.