Turbox Marka Bilgisayarlar Nasıl ?

Kerem Üllen
01-06-2017, 18:16   |  #1  
Kerem Üllen avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Merhaba arkadaşlar ;
Size bir sorum olacak. Başlıkta gördüğünüz marka bilgisayarlar nasıl ? Altta koyacağım pc indirimde ve 800 ? . Sizce değermi. İndirim bitmeden almalımıyım ? Çalıştıracağım programlar Visual Studio , LoL ,CS:GO . Bunları rahat açsın yeter. Oyunlarda 60 FPS falan alabilirmiyim.
Şimdiden teşekkürler.
http://urun.n11.com/masaustu-bil ... JR4FIA&gclsrc=aw.ds

Son Düzenleme: Kerem Üllen ~ 01 Haziran 2017 18:17 Neden:
SeArsLaN
06-06-2017, 21:49   |  #2  
Taze Üye
12 mesaj

Hocam işlemci 1. Nesil ve yıllar yıllar önce vardı. Ekran kartı harici değil. Onboard yani performans alamazsınız. Ram 8 veya 4 farkettim MHz düşük. O paraya değmez. Zaten adamlar ikinci el sistemleri birleştirip satıyorlar. Kimse almıyor ellerinde kalınca böyle 800 700 1000 civarı fiyata oyun bilgisayarı diye satıyorlar. Bu bilgisayarla İnternete girebilir video izleyebilirsiniz. Ancak Cs Gökçe gibi oyunları en düşük çözünürlük ve en düşük detay ayarlarında düşük fps ile ancak oynarsınız. Biraz uzun oldu ama. I5 olması önemli değil önemli olan nesilidir. Almak isterseniz sizi engellemem ama 2. Ele yönelmek daha mantıklı. Hem deneme fırsatı oluyor. Ben 2. El aldım hala kullanıyorum. Başta bende bakmıştım buraya. Şehir içi ikinci ellere bakın...Secim sizin...

ikinciel-alıyoruz
21-10-2017, 16:46   |  #3  
Taze Üye
2 mesaj

Merhaba bakmış olduğunuz ürün özellikleri İNTEL i5m + 8GB RAM + 320GB HDD + 300W KASA İçerisinde kullanılan işlemci oyun için istediklerinizi karşılayamaz.Ürün özelliklerinde yazdığı gibi ev-ofis işlemlerinizi karşılayabilirsiniz.