Turkcell Superonline'dan Star Konuşma Paketi

CHIP Online
12-08-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Sabit ev numarasını Turkcell Superonline'a taşıyan fiber internet müşterilerine yeni bir fırsat var!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/tur ... a-paketi_35260.html

Turkcell Superonline, yeni Star Konuşma Paketi  ile sabit ev numarasını değiştirmeden Turkcell Superonline'a taşıyan fiber internet müşterilerine veya yeni numara alarak Turkcell Superonline fiber ses müşterisi olmak isteyenlere 24 ay sabit fiyat garantisiyle, her yöne 22,99 TL'den başlayan fiyatlarla 300 veya 600 dakika konuşma imkanı sunuyor.


Üstelik kampanyaya katılanlar, Türkiye'de ilk kez Turkcell Superonline tarafından sunulan tasarım harikası Swisscom ePure Süper DECT telefona sahip olma ayrıcalığına da kavuşuyor.


Star Konuşma Paketi kampanyası ile sabit numarasını Turkcell Superonline'a taşıyanlara veya yeni fiber ses müşterisi olacaklara, seçilen paket ücreti dışında sabit ücret ödemeden, kendi aralarında sınırsız ve ücretsiz konuşma avantajının yanı sıra, her yöne dakika paketleri ve yeni DECT telefonu SwissVoice ePure'u bir arada sunuyor.


Turkcell Superonline Star Konuşma paketi ile aylık 22,99 TL karşılığı Süper DECT + 300 dakika ve aylık 29,99 TL karşılığı SÜPER DECT + 600 dakika olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Sabit numarasını değiştirmeden Turkcell Superonline'a taşıyarak veya yeni numara alarak Turkcell Superonline fiber ses müşterisi olanların yararlanabileceği Star Konuşma Paketi kampanyasına katılanlar, 22,99 TL'den başlayan 24 ay sabit fiyat garantisiyle, her yöne 300 veya 600 dakika paketleriyle, çok konuşup daha az ödeyecekler. Turkcell Superonline fiber ses müşterisi oldukları andan itibaren ev telefonlarına sabit ücret ödemekten de kurtulan kullanıcılar, diğer Turkcell Superonline ses aboneleriyle sınırsız ve ücretsiz konuşabilecekler.


Kullanıcılar, 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacak olan kampanyaya Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri'ni (0 850 222 0 222) arayarak ya da &lt;span style="text-decoration: underline;">Superonline</span> adresinden ulaşabilirler.

Tüm Konu: Turkcell Superonline'dan Star Konuşma Paketi

Kaynak: www.chip.com.tr