Türkiye'de Bir İlk

OmAr_42
28-12-2008, 00:35   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Saygı değer Chip Forum üyeleri;

Türkiye'nin önde gelen rap starlarından Sagopa Kajmer ve Ceza'nın kavga etmeleri ve zamanla gelişen durumları tüm medyaya ve internet ortamında büyük yankı buldu. Ancak hiç bir kimse çıkıpta ne oluyor demedi. Hiç bir kimse onları aynı kefede tartıp hadi kapışın söyleyin nedir derdiniz demedi!

Bizima amcımız Sagopa Kajmer ile Ceza'nın bir olması değil. Amacımız sadece Sagopa Kajmer hayranlarının ve Ceza hayranlarının aynı platform altında kapışmaları(terbiye sınırlarını aşmadan) birbirlerine dertlerini anlatmalarıdır. Burasını daha fazla açacak olursa yani birebir tartışma ortamı oluşturmaktır. Tartışmanın olduğu bir ortam aktif ortamdır. Bizde bu aktif ortamı elde etmeye çalışacağız. Bunun yanında tartışmalar sonucu her zaman oluşan şey, yeni gerçekler ortaya çıkacaktır.

Evet arkadaşlar bu kadar aktarımdan sonra sizi Türkiye'de bir ilkin gerçekleştirildiği platforma davet ediyor, kırmayıp gelenlere ve bu konuyu okuma inceliği gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

http://www.sago-ceza.com | Sagopa Kajmer-Ceza Tartışma Platformu-Türkiye'de Bir İlk!

ihsantoyoglu
01-01-2009, 18:31   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
66 mesaj

sağol kardeş.ben zaten ikisini de dinliyorum.