Türkiye İnovasyon Haftası

Gamology
09-12-2016, 17:59   |  #1  
Gamology avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Kas 2016

8, 9 ve 10 Aralık tarihlerine İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Türkiye İnovasyon Haftasının ilk ve ikinci günü bitti.

İlk izlenim olarak, ortam ve konuşmacılar gayet kaliteli ve başarılıydı. benim başından sonuna kadar dinleyebildiğim sadece 2 kişi vardı onlar da ilk gün çıktılar. onlardan biri Ali Erkin diğeri ise Faruk Furkan Akıncı'ydı.
Ben ikisinin de çok başarılı birer girişimci ve yatırımcı olduğunu düşünüyorum, kongre merkezine gitmeden biyografilerini vs okumuştum baya büyük başarılara imza atmışlar ayrıca Faruk Furkan Akıncı ile yakından tanışma fırsatını da elde ettim bugün :) ve  Gamecell projesi ile Türkiye'de Oyun ve E-spor camiası adına çok büyük ilklere imza atmış bir kişilik tebrik ediyorum kendisini tekrardan.

Öğrendiğime göre onun dışında Gamecell ekibi de sürprizleriyle fuar boyunca da orda bulunup turnuva, kod dağıtımı, şov maçları v.s tarz'da etkinlikler düzenleyeceklermiş(işim olduğundan çıktım, onları göremedim :))

Ufak bir not: Sabri Ugan yarın Fifa 17 şov maçlarını canlı sunacakmış, yani canlı maç anlatır gibi, turnuva, şov maçlarının anlatımını yapacakmış valla hatıralar canlanacak. (gelemeyecekler burdan izleyebiliyormuş -  https://www.twitch.tv/gamecell_buzz ) :)

İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Türkiye İnovasyon Haftasına Giriş için kayıt olmanız gerekiyor, buyrunuz.

Türkiye İnovasyon Haftasına giriş için Ücretsiz Online Kayıt: https://www.turkiyeinovasyonhaftasi.com/online-kayit/

Son Düzenleme: Gamology ~ 09 Aralık 2016 17:59 Neden: